کد خبر : ۱۸,۸۱۴
۶ دی ۱۳۹۹ ۲۱:۱۷
خارگ نیوز: مهاجم بارسلونا اعلام کرد بدشانس بوده است که چند سال هدایتش را دو سرمربی اسپانیایی بر عهده داشته اند.
به گزارش خارگ نیوز و به نقل از آس، بخش دیگری از مصاحبه جوردی اووله با لیونل مسی که قرار است یکشنبه از شبکه ششم اسپانیا پخش شود منتشر شد. انتظار می رود در این گفت و گو ستاره آرژانتینی درباره آینده اش در بارسلونا صحبت کند. قرارداد کاپیتان آبی اناری ها تابستان سال آینده به پایان می رسد. 
 
مسی درباره دلیل اینکه پپ گواردیولا بهترین سرمربی اش بوده است، گفت: یک ویژگی خاص داشت. باعث می شد مسائل را به شکل دیگری ببینید، مانند آماده سازی برای بازی ها، آماده سازی برای دفاع کردن، از چه منطقه ای حمله کردن. 
 
مهاجم بارسا با شوخی ادامه داد: من بد شانس بودم که مدت های زیادی از حضور گواردیولا و لوییس انریکه بهره بردم. 
 
او افزود: هر دو بهترین هستند. وجود آن ها موجب شد از لحاظ فوتبالی خیلی پیشرفت کنم. آن ها خیلی مسائل تاکتیکی را به من یاد دادند.
 
ستاره آرژانتینی درباره زندگی شخصی اش اظهار کرد: گاهی اوقات دوست دارم ناشناس باشم. دوست دارم از خرید کردن، رفتن به سینما یا رستوران لذت ببرم به خصوص وقتی با فرزندانم هستم. 
 
پیش از این بخشی از مصاحبه مسی پخش شده بود که مهاجم آبی اناری ها گفت: اکنون حال من خوب است. تابستان بدی را در پایان فصل به خاطر تمام اتفاق هایی که افتاد پشت سر گذاشتم. این موضوع موجب شد شروع فصل برای من به تاخیر بیفتد اما در حال حاضر حالم خوب است و اشتیاق زیادی دارم. می دانم که باشگاه لحظات سختی را تجربه کرد چه از لحاظ تیمی و چه باشگاهی اما اکنون من شور و اشتیاق دارم.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید