کد خبر : ۱۸۸
۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۱۳
موسوی سرپرست پایانه نفتی خارگ شد
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران،سیدمحمدجواد موسوی ، به عنوان سرپرست پایانه نفتی خارگ منصوب شد
عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران صبح امروز طی حکمی سید محمد جواد موسوی را به عنوان سرپرست پایانه نفتی خارگ منصوب کرد.


اسدروز در این حکم خطاب به موسوی آورده است، بدینوسیله و به موجب این حکم جناب عالی را که دارای دانش، تخصص، تجربه، سوابق باارزش و تعهد قابل قبول هستید به عنوان سرپرست پایانه نفتی خارگمنصوب می نمایم . از شما انتظار می رود در جهت تحقق اهداف چشم انداز بیست ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همه توان و منابع فیزیکی و انسانی مجموعه خود را به بهترین وجه بکار گرفته تا آن مجموعه به جایگاه شایسته و درخور سطوح منطقه ای و بین المللی نائل شود .


مدیرعامل پایانه های نفتی ایران در ادامه آورده است، حفظ و ارتقاء امنیت ، ایمنی فرایندهای عملیاتی و بخصوص دقت در اندازه گیری کمی و کیفی نفت خام که یکی از مهمترین ماموریت شرکت می باشد.


حفظ و صیانت از مهمترین و باارزش ترین دارایی شرکت یعنی منابع انسانی آن و تلاش در جهت به فعلیت رساندن قابلیت ها و پتانسیل ها ، تشویق و ترغیب نوآوری از طریق به کار گیری نیروهای توانمند و صادق و متعهد .


ایجاد اطمینان و پاسخگویی مناسب به انتظارات و خواسته های مشتریان و ذینفعان از طریق ارایه خدمات مناسب ، دقیق ، ایمن و سریع منطبق با استانداردها و الزامات قابل قبول جهانی


اسدروز در پایان یادآور شد: فرصت را غنیمت شمرده از تلاش ، کوشش و مجاهدت های جناب آقای نورعلی لوینه نسب که طی سالیان متمادی عهده دار این مسئولیت بوده و هم اکنون به افتخار بازنشستگی نائل گردیدند تشکر و قدردانی می نمایم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید