کد خبر : ۱,۸۲۴
۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۵۷
مردم باید در جریان فعالیت‌های نظارت و کنترل بازار قرار گیرند
خارگ نیوز : مدیر کل صداوسیمای مرکز بوشهر گفت: مردم باید در جریان فعالیت‌های نظارت و کنترل بازار قرار بگیرند.
به گزارش خارگ نیوز، سید حسین ناظر  در نشست با مسئولان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اظهار داشت: در پی افزایش قیمت بنزین مردم دغدغه‌هایی دارند که باید اطلاع‌رسانی لازم در این زمینه انجام شود.

وی از آمادگی صدا و سیمای بوشهر برای انعکاس فعالیت‌ها در حوزه تنظیم و نظارت بر بازار خبر داد و بیان کرد: مردم باید در جریان فعالیت‌ها در حوزه نظارت و گشت‌های بازرسی قرار بگیرند.

مدیر کل صداوسیمای مرکز بوشهر با اشاره به دغدغه مردم درباره نظارت بر بازار و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها اشاره کرد و افزود: برنامه‌سازان صدا و سیما آماده انعکاس فعالیت‌های نظارت و گشت‌های بازرسی هستند.

وی، صدا و سیما را حلقه واسط بین مردم و دولت عنوان و اضافه کرد: برای جلب اعتماد مردم، گروه‌های مختلفی در صدا و سیما برای تهیه گزارش از بازرسی‌ها، صدور احکام برای متخلفان و همچنین معرفی واحدهای صنفی نمونه در حال فعالیت هستند.

۸۰ درصد شکایات‌ها از گران‌فروشی حمل‌ونقل است

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت هم با اشاره به اینکه شکایت‌ها و گزارش‌های گران‌فروشی خارج از نوبت رسیدگی می‌شود افزود: گزارش‌های مردمی در این زمینه در سریع‌ترین زمان ممکن یعنی ۲۴ ساعت بعد از دریافت، رسیدگی و برای اجرای حکم به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

رضا جمالی خاطرنشان کرد: بیش از ۸۰ درصد شکایات مردمی در روزهای اخیر مربوط به گران‌فروشی در بخش حمل و نقل درون شهری بوده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید