کد خبر : ۱,۸۱۴
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۴۱
تیم‌های امدادی در جزیره خارگ در حالت آماده‌باش هستند
بخشدار ویژه خارگ گفت: مهمترین مساله در مدیریت بحران اطلاع رسانی دقیق و به موقع است که در این راستا باید مدیران مرتبط با حوزه بحران های محیطی باید آگاهی لازم در این زمینه را داشته باشند.

به گزارش خارگ نیوز؛ محمود رضایی در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: مهمترین مساله در مدیریت بحران اطلاع رسانی دقیق و به موقع است که در این راستا باید مدیران مرتبط با حوزه بحران های محیطی باید آگاهی لازم در این زمینه را داشته باشند.

وی افزود: در این راستا مدیران دستگاه‌های اجرایی ضمن حذف ماموریت‌های غیرضروری باید همواره در دسترس باشند و مرخصی‌ها با هماهنگی لازم انجام شود.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد:  در زمان بحران اداره‌های بندر، شیلات و گمرک در خصوص انجام سفرهای دریایی باید با اداره کل هواشناسی و مدیریت بحران بخش ویژه خارگ هماهنگ باشند.

رضایی گفت: همه امکانات شهری و تیم‌های امدادی، درمانی و اروژانسی بخش برای ارائه خدمات به‌موقع در زمان بحران بسیج هستند تا از بروز مشکل در جزیره خارگ پیشگیری شود.

بخشدار ویژه خارگ خاطر نشان کرد:در این شرایط اتحاد، همدلی و همکاری دستگاه‌های اجرایی و نهادهای امدادرسان ستودنی است و تاکنون خوشبختانه مشکلی اعلام نشده است.


نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید