کد خبر : ۱۷,۷۳۲
۲۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۹:۱۲
عملکرد صداوسیمای مرکز بوشهر در جهش فناوری قابل تحسین است
خارگ نیوز: معاون توسعه و فناوری سازمان صداوسیما، عملکرد صدا و سیمای مرکز بوشهر را در فرایند جهش تولید و جهش فناوری رسانه قابل تحسین خواند.
به گزارش خارگ نیوز، رضا علیدادی معاون توسعه و فناوری سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در مراسم تجلیل از برترین‌های رسانه ملی در مرکز بوشهر که به صورت ارتباط تصویری برگزار شد، بیان کرد: جوان‌گرایی، تعهدگرایی، اندیشه محوری و خودباوری استعداد‌های علمی_ پژوهشی نیروهای تلاشگر حوزه معاونت فنی صداوسیمای مرکز بوشهر باعث شد تا این مرکز با کسب پنج تندیس، بیشترین تندیس هفدهمین اجلاس فناوری رسانه را به دست آورد.
 
او، عملکرد صدا و سیمای مرکز بوشهر را در فرایند جهش تولید و جهش فناوری رسانه قابل تحسین خواند و گفت: این امر می‌تواند مسیر توسعه و پیشرفت استان بوشهر را بیش از پیش هموار کند.
 
عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر هم با اشاره به ۴۰ سالگی فعالیت صداوسیمای مرکز بوشهر از این مرکز به عنوان مولود انقلاب اسلامی نام برد و گفت: نیروی انسانی توانمند، با انگیزه و خلاق، سرمایه اصلی صدا و سیمای مرکز بوشهر است که این مرکز با تکیه به همین موضوع توانسته است در رقابت‌های علمی، تخصصی و فنی از استان‌های تراز اول سبقت بگیرد و با دریافت پنج تندیس برترین، بیشترین تندیس و جایگاه برتر را از آن خود کند.
 
در هفدهمین اجلاس فناوری رسانه که حدود دو هفته پیش در تهران برگزار شد، از بین ۱۱۲ طرح داخلی و خارجی رسانه ملی، سید محمد صفوی از صداوسیمای مرکز بوشهر توانست با ایده خلاقانه طراحی و ساخت فرستنده رادیویی سیار AM جایزه ویژه و تندیس برترین طرح خلاقانه رسانه را به خود اختصاص دهد.
 
همچنین تندیس برترین ایستگاه رادیویی برای ایستگاه رادیویی شهید مدافع حرم، شهید احمدی جوان، به سید محمد صفوی، تندیس بهترین مرکز مانیتورینگ به محمدعلی ملکوتی و تندیس برترین مرکز در پخش زنده ماهواره‌ای به هدایت الله سیروسی و تندیس برترین مرکز برای دریافت بیشترین تندیس برترین‌ها به هادی جمهیری معاون فنی صداوسیمای مرکز بوشهر اختصاص یافت.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید