کد خبر : ۱۵,۳۰۲
۱ آذر ۱۳۹۹ ۲۲:۵۹
خارگ نیوز: مرد شماره یک جهان با شکست مقابل دومینیک تیم نتوانست به فینال تور ATP لندن راه پیدا کند.
به گزارش خارگ نیوز، نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی تور ATP لندن بین دومینیک تیم و نواک جوکوویچ برگزار شد که تنیسور اتریشی با پیروزی ۲ بر یک مرد شماره یک جهان را از این رقابت ها حذف کرد. 
 
دو تنیسور از ابتدا رقابت نزدیکی داشتند و هر گیمی که سرو را در اختیار داشتند با پیروزی به پایان می رساندند. زمانی که امتیاز ها ۵ بر ۵ مساوی بود تیم توانست بریک کند و ۶ بر ۵ از تنیسور صربستانی پیش بیفتد. مرد شماره سه جهان با پیروزی در گیم بعدی ست نخست را به خود اختصاص داد.
 
شرایط در ست دوم هم مشابه بود اما این بار برنده در تای بریک مشخص شد. دو تنیسور در امتیاز ۶ بر ۶ برابر شدند و در گیم پایانی تیم دو بار فرصت داشت تا ست دوم را با پیروزی به پایان برسد و برنده این دیدار شود اما هر بار جوکوویچ به بازی برگشت و در نهایت ۱۲ بر ۱۰ حریف اتریشی اش را شکست داد تا فرصت داشته باشد در ست سوم برای پیروزی تلاش کند. 
 
رقابت نزدیک دو تنیسور در ست پایانی هم ادامه داشت و دوباره باید تای بریک برنده این بازی را مشخص می کرد. این بار تیم اجازه نداد امتیازها از هفت فراتر بروند و با نتیجه ۷ بر ۵ پیروز شد تا نخستین فینالیست تور ATP لقب بگیرد.
 
دیگر بازی نیمه نهایی امشب (شنبه) بین رافائل نادال و دنیل مدودف برگزار می شود. 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید