کد خبر : ۱۵,۲۸۳
۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۶
مردم در اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی همکاری کنند
خارگ نیوز: فرماندار گناوه از مردم خواست مانند مراحل پیش، در این مرحله از محدودیت‌های کرونایی نیز با مسئولان همکاری کنند.
به گزارش خارگ نیوز، غلامرضا مهرجو فرماندار گناوه بیان کرد: امروز نخستین روز از اعمال محدودیت‌های کرونایی است و همه دستگاه‌ها برای اجرای این طرح و نظارت بر آن در حال فعالیت هستند.
 
او با اشاره به محدودیت در ورود و خروج خودروها، ادامه داد: با توجه به محدودیت‌های در نظر گرفته شده در این زمینه، ورودی شهر از یک مسیر و خروجی شهر از یک مسیر صورت می‌گیرد.
 
فرماندار گناوه از مردم خواست در این مرحله از محدودیت‌ها نیز مانند مراحل پیش همکاری کنند تا فشار کار بر نیروهای درمان کمتر، و زنجیره انتقال کرونا قطع شود.
 
مهرجو ادامه داد: سه کارگروه برای اجرای طرح محدودیت کرونایی و نظارت بر آن، تشکیل شده است که بر رعایت شیوه‌نامه‌های اعلام شده برای نحوه فعالیت مشاغل مختلف و ورود و خروج خودروها نظارت کنند.
 
او تاکید کرد: محدودیت رفت و آمد خودروها در درون شهرستان وجود ندارد و ساکنان این شهرستان می‌توانند به نقاط مختلف شهرستان بروند اما از مردم درخواست داریم که برای مقابله با کرونا ترددها را کاهش دهند.
 
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد و از نظر شرایط کرونایی در وضعیت نارنجی است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید