کد خبر : ۱,۵۱۰
۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۹:۳۱
طی حکمی از سوی عباس اسدروز،
رییس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب شد
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با صدور حکمی علی میری را به عنوان رییس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب کرد.
به گزارش خارگ نیوز، طی حکمی از سوی عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران ، علی میری به عنوان رییس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب شد.

در متن حکم مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران خطاب به میری آمده است:

با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب جناب عالی به عنوان رییس پایانه میعانات گازی عسلویه منصوب می گردید. انتظار دارد با همکاری و هماهنگی مدیران و روسای محترم و با بکارگیری کلیه منابع در اختیار نسبت به انجام ماموریتهای محوله بر اساس شرح وظایف سازمانی اقدام نمایید.

اهم وظایف جنابعالی به شرح ذیل می باشد:
- مدیریت، برنامه ریزی، هدایت و هماهنگ نمودن عملیات صادرات میعانات گازی از طریق گوی های شناور، پهلودهی و نظارت بر جداسازی نفتکش ها و بارگیری، اندازه گیری، نمونه برداری و کنترل های کمی و کیفی و تهیه اسناد و مدارک مورد نیاز و غیره.

- تقویت سرمایه انسانی و استفاده از نیروهای متعهد، متخصص، کارآمد و با تجربه در حوزه های کاری مربوطه.
- ایجاد تعامل و هماهنگی بین ادارات مستقر در منطقه جهت انجام بهینه و موثر ماموریت اصلی شرکت پایانه های نفتی ایران در منطقه پارس جنوبی به عنوان متولی اندازه گیری و صادرات میعانات گازی کشور با توجه به اهمیت آن در حفظ پایداری تولید گاز کشور.

- ایجاد اطمینان و پاسخگویی مناسب به انتظارات و خواسته های مشتریان و ذی نفعان از طریق ارائه خدمات مناسب، دقیق، ایمن و سریع منطبق با الزامات قابل قبول جهانی.
- ایجاد ارتباط مفید و سازنده با سایر ذی نفعان در منطقه پارس جنوبی در جهت پیشبرد هرچه بهتر فعالیت ها و ماموریت های شرکت.

از خداوند منان موفقیت روزافزون جنابعالی و همکاران محترم شرکت پایانه های نفتی ایران را در انجام وظایف محوله خواستارم.

و من ا... التوفیق
عباس اسدروز
مدیرعامل

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید