کد خبر : ۱,۴۹۵
۳۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۷
مردم و مسئولان همواره مدیون شهدا و خانواده های بزرگوار آنها هستند
خارگ نیوز:‌ بخشدار ویژه خارگ گفت: مردم و مسئولان مدیون شهدا و خانواده های بزرگوار آنها هستند و گرامیداشت یاد شهدا و خدمت به این ولی نعمتان رسالتی همگانی است.

به گزارش خارگ نیوز، محمود رضایی بخشدار ویژه خارگ به همراه سید محسن موسوی ریس هیات کوه نوردی استان بوشهر، نگهدار حسین پور معاون بخشداری ویژه خارگ،سید محمد اسلامی ریس اداره ورزش و جوانان خارگ و جمعی از کوه نوردان بمناسبت هفته تربیت بدنی با خانواده شهید عهدقدیمی دیدار و گفتگو کرد.

بخشدار ویژه خارگ در این دیدار اظهارداشت: آنچه داریم مدیون خون شهدا و صبوری خانواده های آنهاست و همواره خود را وامدار شما بزرگواران می دانیم.

وی افزود: در شرایطی که دشمنان می خواهند بین نظام و مردم فاصله ایجاد کنند همه باید هوشیار باشیم و وحدت و همدلی خود را حفظ کنیم تا دشمن نا امید شود.

رضایی تصریح کرد: نباید با دو دستگی میان مسئولان خانواده های شهدا را نسبت به خود دلخور کنیم و در این وضعیت لازم است همت خود را برای اعتماد سازی و خدمت به مردم معطوف کنیم.

وی اظهارداشت: یکی از کارهای مدیران باید حضور مستمر در میان خانواده های شهدا و ایثارگران باشد تا اگر مشکلی بود برطرف شود.

بخشدار ویژه خارگ  اضافه کرد: شهدا بزرگترین سرمایه کشور هستند و تداوم راه آنها بیش از گذشته اهمیت دارد و راه موفقیت کشور و عبور از مشکلات کنونی توجه به فرهنگ شهداست.

در ادامه این مراسم سید محمد اسلامی ریس اداره ورزش و جوانان خارگ اظهار داشت : تکریم خانواده معظم شهدا برای مدیران نه تنها یک وظیفه قانونی بلکه یک تکلیف شرعی است.

وی افزود: باید به وصیت شهدا که در راه سالار شهیدان گام برداشتند عمل کنیم و بدانیم توصیه‌های آنها همگی معنوی بوده و عمل به آنان موجب سعادت دنیوی و اخروی می‌شود.


در پایان سید محسن موسوی ریس هیات کوه نوردی استان بوشهر خاطر نشان کرد: ما مدیران امانت دار شهدا هستیم و رسالت سنگینی بر دوش ما قرار گرفته و باید در این شرایط از همه نیروهای مستعد انسانی برای رشد منطقه، استان و کشور استفاده کنیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید