کد خبر : ۱,۴۸۳
۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۹
آغاز به کار منطقه ویژه اقتصادی راه نجات بنادر گناوه و دیلم است
خارگ نیوز: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: تنها راه نجات بنادر گناوه و دیلم، ایجاد صنعت و آغاز به کار منطقه ویژه اقتصادی شمال استان است.
به گزارش خارگ نیوز، حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری عصر یکشنبه در نشست با فعالان اقتصادی و تجاری استان بوشهر اظهار داشت: توسعه صنایع در شمال و جنوب استان بوشهر نامتوازن است.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود با پیگیری مشکل منطقه ویژه شمال استان بوشهر برطرف شود و مردم توقع دارند گره‌ها و مشکلاتشان با راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی حل شود.

خدری افزود: مشکلات زیست‌محیطی منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر به دلایل مختلف برطرف نشده است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر فعال نیست گفت: باید هرچه سریع‌تر مشکلات این منطقه ویژه برطرف تا راه‌اندازی شود.

خدری با اشاره به اینکه یکی از مشکلات مهم استان بوشهر، فعال نبودن منطقه ویژه اقتصادی شمال استان است بیان کرد: منطقه ویژه شمال استان بوشهر بیش از ۱۰ سال پیش کلنگ‌زنی آن انجام شد تا زمینه رونق اقتصادی و صنعتی در مناطق شمالی استان بوشهر فراهم شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس خاطرنشان کرد: سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت نقش مهمی در حل برخی از مشکلات استان بوشهر دارد و روند توسعه تجارت و صنعت ارتقاء می‌یابد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید