کد خبر : ۱۴,۶۵۲
۲۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۸:۵۱
بارش ۲۴.۳ میلیمتری در جزیره خارگ
خارگ نیوز: مدیرکل بحران استان بوشهر با بیان اینکه این بارش‌ها از بامداد امروز آغاز شد گفت: در جزیره خارگ ۲۴.۳میلیمتر بارش باران ثبت شده است.
به گزارش خارگ نیوز، جهانگیر دهقانی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع ناپایداری‌های جوی در استان که سبب آبگرفتگی معابر در برخی خیابان‌ها شد اظهار داشت: وزش طوفان، بارش باران و تگرگ همراه با رعد و برق استان بوشهر آبگرفتگی معابر، خیابان‌ها و محلات را در پی داشت.
 
مدیرکل بحران استان بوشهر با بیان اینکه این بارش‌ها از بامداد امروز آغاز شد گفت: در مجموع 41.3 میلیمتر بارش باران در شهر بوشهر ثبت شده است.
 
وی با اشاره به میزان بارش باران در مناطق مختلف استان بوشهر گفت: در جزیره خارگ 24.3 میلیمتر، در دیلم 16.4 میلیمتر، بهرگان دیلم 14.5 میلیمتر، گناوه 19.3، برازجان 28.5 و دیر، جم و خورموج زیر 3 میلیمتر بارش باران ثبت شده است.
 
دهقانی با بیان اینکه میزان خسارت احتمالی بارش باران، تگرگ و همراه با باد شدید در استان بوشهر در دست بررسی است گفت: وزش باد و تلاطم خلیج فارس تا روز یکشنبه 25 آبان ادامه داد و همه نیروهای امدادی برای کمک‌رسانی احتمالی در حالت آماده باش کامل هستند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید