کد خبر : ۱۲,۷۹۹
۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۵۰
ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر برگزار می‌شود
خارگ نیوز: مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار تا ۳۰ آذرماه است.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالله نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر در ۱۱ محور برگزار می‌شود و از همه رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای برای شرکت در این جشنواره دعوت می‌شود.
 
وی هدف از برگزاری این جشنواره را افزایش و غنی‌سازی فرهنگ رسانه انقلابی در بین اصحاب رسانه، ایجاد فضای رقابتی مثبت، تزریق نشاط و امید به جامعه در کنار بیان مسائل و مشکلات صنفی حوزه اطلاع رسانی و معرفی آثار برتر به جشنواره کشوری عنوان کرد.
 
مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر زمان ارسال آثار را تا ۳۰ آذرماه عنوان کرد و ادامه داد: افراد می‌توانند آثار مربوط به بازه زمانی دی ماه ۹۸ تا پایان آذرماه ۹۹ را در پایگاه جشنواره بارگذاری کنند.
 
وی بیان کرد: آثار در قالب‌های خبر، گزارش، مصاحبه، تیتر، مقاله و یادداشت، عکس، کاریکاتور، اینفوگرافی، موشن گرافی و فیلم کوتاه (ویژه شبکه‌های اجتماعی) قابل دریافت است.
 
نجفی اضافه کرد: محورهای اصلی جشنواره شامل جهش تولید و اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بصیرت و دشمن شناسی، کرونا و کمک مؤمنانه، چهل سالگی دفاع مقدس
دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه‌های اقدام، امید آفرینی، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه، مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه است.
 
مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر خاطرنشان کرد: این جشنواره دارای یک موضوع ویژه استانی با عنوان سازگاری با کم‌آبی است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید