کد خبر : ۱۲۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶
مشکلات اشتغال بومیان جزیره خارگ رفع شود
خارگ نیوز:امام جمعه خارگ خوستار رفع مشکلات اشتغال بومیان جزیره خارگ شد و گفت: با تلاش همه مسئولان، مشکلات جزیره خارگ به تدریج در حال حل شدن است.
به گزارش خارگ نیوز، حجت‌الاسلام موسی کمالی بعد از ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری خارگ اظهار داشت: همه مسئولان وظیفه دارند که بهترین خدمات را به مردم ارائه کنند و در این راستا باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.


وی با بیان اینکه مسائل و مشکلات مردم جزیره خارگ باید با مشارکت و کار جمعی حل شود، اضافه کرد: حضور مسئولان در جزیره خارگ نویدبخش قدم‌های مناسبی برای رفع مشکلات مردم است.


امام جمعه خارگ با تقدیر از استاندار بوشهر در پیگیری تخصیص بودجه و اعتبارات استان، بیان کرد: نسبت به جزیره خارگ نیز شاهد تخصیص اعتبارات خوبی نسبت به قبل هستیم و شاهد افزایش اعتبارات هستیم.


وی با اشاره به اینکه روند افزایش اعتبارات باعث رفع مشکلات در جزیره خارگ شده است، تصریح کرد: امیدواریم با این روند افزایش بودجه شاهد رفع دیگر مشکلات در جزیره خارگ باشیم.


حجت‌الاسلام کمالی خواستار تخصیص اعتبارات آلایندگی خارگ به مردم شد و ادامه داد: طرح جامع یکی از دغدغه‌های اساسی در جزیره خارگ است که امیدواریم موضوع به صورت ویژه پیگیری و حل شود.


وی به میراث گران‌بهای تاریخی جزیره خارگ اشاره کرد و گفت: امیدواریم با تصویب طرح جامع جزیره خارگ این میراث فرهنگی تصویب شود.


امام جمعه خارگ خواستار رفع مشکلات اشتغال بومیان جزیره خارگ شد و بیان کرد: انتظار داریم اشتغال در جزیره خارگ به اداره کار واگذار شود و بخشداری درگیر موضوع اشتغال نشود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید