کد خبر : ۱,۱۷۴
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۵۰
داشتن سند مالکیت اراضی حق مردم خارگ است
خارگ نیوز: با توجه به تصویب طرح هادی جزیره خارگ قانون ساماندهی مجرای مناسبی جهت خواسته به حق مردم بومی جهت سند مالکیت اراضی تحت تصرف خود است.
به گزارش خارگ نیوز، اصغر پیرهادی امروز در نشست با بخشدار، شهردار و امام جمعه خارک با موضوع رسیدگی به مسائل و مشکلات مربوط به اسناد مالکیت اهالی بخش خارک اظهار داشت: مسوولان محلی و دولتی باید در مقابل مردم پاسخگو باشند و راه‌حل‌های مناسب که مغایرت با قانون نداشته باشد را ارایه کنند.

وی افزود: در خصوص مطالبات شهرداری از شرکت‌های وزارت نفت مکاتبات متعدد با دیوان محاسبات و سازمان برنامه و بودجه استان انجام گرفته که امیدواریم بتوانیم با ظرفیت واحد اجرای اسناد رسمی کاری قانونی برای رفاه حال مردم خارک انجام دهیم .

مدیرکل ثبت اسناد واملاک بوشهر با توجه به جمعیت جزیره خارگ تصریح کرد: با توجه به تصویب طرح هادی جزیره خارگ، قانون ساماندهی، مجرای مناسبی جهت خواسته به حق مردم بومی جهت سند مالکیت اراضی تحت تصرف خود است.

امام جمعه خارک نیز با اشاره به نقش مقاومت مردم جزیره خارک تاکید کرد: مردم و کارکنان صنعت نفت در جزیره خارک با مقاومت خود با وجود هجمه سنگین نظامی دشمن حتی نگذاشتند یک روز صادرات نفت قطع شود.

وی اضافه کرد: جزیره خارک 34 سال است به عنوان جبهه مقاومت در برابر تمام هجمه‌ها ایستادگی می‌کند و با وجود تحریم‌ها کارکنان صنعت نفت، در تولید و صادرات این ماده خام با همه سختی‌ و مشقت‌ها همچنان فعالیت می‌کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید