کد خبر : ۱,۱۷۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۴۵
اسناد مالکیت منازل مسکونی جزیره خارگ تعیین تکلیف می‌شود
خارگ نیوز: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مطالبات مهم مردم جزیره خارگ ثبت و تحویل اسناد مالکیتی منازل مسکونی آنها است که دراین حوزه اقدامات مهمی انجام شده است.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالکریم جمیری پیش از ظهر در نشست با بسیجیان جزیره خارگ با اشاره به اینکه مسیر راه بسیجیان سعادت و خوشبختی است اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند «آنهایی که راه شهدا را ادامه می‌دهند اجرشان کمتر از اجر شهدا نیست» که بسیجیان در این راستا ادامه دهنده راه وآرمان شهدا هستند.

وی، با اشاره به اینکه موضوع مذاکرات هسته‌ای مربوط به حال حاضر نیست گفت: این مذاکرات از گذشته تا به حال ادامه داشته است از زمان حضور روحانی رئیس جمهور فعلی در شورای عالی امنیت ملی و تاکنون این مذاکرات ادامه داشته است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این یکجمع بندی است تصریح کرد: بعد از یک مذاکرات جدی که از تیم مذاکره کننده هم باید قدردانی کرد که به یک جمع بندی رسیدند یک نگاه این است که باید این یک امر تمام شده‌ای تلقی شود و راهی جز پذیرش این موضوع وجود ندارد و یک نگاه هم این است که اعتماد به تیم مذاکره کننده وجود داشته و دارد، اما دشمن، دشمنی است که علیه جمهوری اسلامی کوتاهی نکرده و در حال حاضر هم تهدید می‌کند وقتی ما با چنین دشمنی روبرو هستیم نمی‌توانیم اعتماد کنیم و خوشبینانه بدانیم بلکه باید بررسی کنیم.

عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر با اشاره به اینکه باید بدانیم که چه چیزی را داریم می‌پذیریم عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب مواضع خود را در همه ابعاد کار در هدایت و حمایت اعلام کرده‌اند به طوری که به بهترین نحو عمل شود، نباید هیجان زده شویم بلکه باید بررسی شود.

جمیری به نقش تعیین کننده مجلس شورای اسلامی در برجام اشاره کرد، و گفت: یکی از جاهایی که می‌تواند به برجام آری یا نه بگوید مجلس شورای اسلامی است، مجلس مصوبه‌ای را گذراند تا این موضوع را بررسی و اعلام نظر کند و برای این موضوع در مجلس آمادگی وجود دارد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل و مشکلات جزیره خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ مشکلات طولانی مدت دارد اسناد مالکیت مردم جزیره خارگ را با رئیس جمهور و معاون اول وی مکاتبه کردم و آنها نیز قول های مساعدی را دادند.

وی به حوزه حمل و نقل و تردد مردم این جزیره پرداخت، و گفت: در حوزه حمل و نقل دریایی تلاش‌های فراوانی شده و دو کشتی مسافربری در این مسیر قرار می‌گیرد.

جمیری باتوجه به مشکلات حوزه درمان این جزیره تصریح کرد: در حوزه درمان هم جلسات زیادی داشته ایم به ویژه با نوربخش رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور و از وی خواستیم که یک درمانگاه در این جزیره احداث کند.

وی در رابطه با اورژانس هوایی این جزیره گفت: اورژانس هوایی هم قرار شد با یک قراردادی ما بین وزارت نفت و علوم پزشکی و تامین اجتماعی این موضوع انجام و حل شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به مشکلات آب آشامیدنی خارگ خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات آبرسانی قرار شد با تعامل استانداری و وزارت نیر این مهم مورد بررسی قرار بگیرد.

جمیری در این نشست راهکارها و برنامه‌هایی که برای حل مشکلات برق، اشتغال و دیگر مشکلات اهالی جزیره خارگ ارائه کرد.
کلیدواژه ها: جزیره خارگ اسناد مالکیت 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید