کد خبر : ۱,۱۳۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۸:۴۵
فرماندار شهرستان بوشهر گفت: توطئه‌های دشمنان عزم مردم برای حفظ انقلاب را بیشتر می‌کند
عباس جمشیدی در حاشیه راهپیمایی در جزیره خارگ اظهار داشت: خوشحالیم که امروز توفیق یافتیم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خارگ حضور یابیم.


وی با تشکر از مردم شهرستان بوشهر و به ویژه اهالی خارگ بیان کرد: این مردم همواره در ایستادگی در برابر استکبار و ایادی آن پیشتاز بوده و وحدت در این جزیره روز به روز بیشتر می‌شود.


فرماندار شهرستان بوشهر ادامه داد: مردم همیشه نقش خود را در صحنه‌های مختلف به خوبی ایفا کرده‌اند و امروز نیز شاهد حضور گسترده مردم هستیم که حماسه دیگری را ثبت کردند.


وی تصریح کرد: ما مسئولان هم باید از مردم بیشتر یاد بگیریم. در زمانی که نیاز است مردم حضور یابند همیشه حضور یافته‌اند و امسال هم که یک حواشی در کشور ایجاد شد، این موضوع عزم مردم را مردم راسخ‌تر کرد و باعث شد حضور مصمم‌تری در مناسبت‌های دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی داشته باشند.


جمشیدی اضافه کرد: با وجود مشکلات و نقص‌هایی که وجود دارد و برخی اشکالات هم به حق است ولی مردم دلبستگی به نظام را با این اشکالات کنار هم نمی‌گذارند و آنچه مهم است حفظ آرمان‌های امام و تبعیت از رهبری است.


وی گفت: همه مردم شریف استان و خارگ این فعل را صرف کردند که حافظ نظام هستیم و تا پای جان برای حفظ نظام جانفشانی می‌کنیم و مسئولان باید خدمت‌گزار خوبی برای مردم باشند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید