کد خبر : ۱,۰۲۱
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران از آماده‌سازی تاسیسات برای افزایش و تنوع‌بخشی به صادرات نفت خام کشور به عنوان یک اولویت در سال جدید خبر داد.
سید پیروز موسوی مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی ایران اظهار کرد: وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران در سال گذشته یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین حضور خود در مجامع بین‌المللی نفت را پشت سر گذاشت که تاثیرگذاری مستقیم در تصمیم های کلان این مجامع بین‌المللی گواه این موضوع است.


وی افزود: اقدام های دیپلماتیک وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران با هدف سودآوری اقتصادی و تفکر توسعه محور در سال گذشته توانست جایگاه تاثیر گذار ایران اسلامی در مجامع بین اللملی نفت را ثبیت کند.


مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران تصریح کرد: آماده‌سازی تاسیسات برای افزایش و تنوع‌بخشی به صادرات نفت خام کشور و نوسازی کامل اسکله آذرپاد، اولویت‌های مهم سال جدید است.


موسوی با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش نیروی انسانی متخصص در شرکت پایانه های نفتی ایران خاطرنشان کرد: این شرکت در سال ۹۷ برنامه‌های جامع و عملیاتی برای ارتقای دانش علمی و فنی نیروی انسانی شرکت پایانه های نفتی ایران در دستور کار دارد.


وی بیان کرد: بر آموزش محور شدن نیروی انسانی متخصص در این شرکت تاکید داریم و امیدوار هستیم در کوتاه مدت به اهداف تعریف شده در این حوزه دست یابیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید