» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

خارگ نیوز: نامزد جو بایدن برای وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد، آمریکا می‌تواند بر رقیب چین برتری یابد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
خارگ نیوز: سرمربی ذوب‌آهن می‌گوید تیمش به لحاظ فنی مشکلی ندارد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۶
خارگ نیوز: برترین گلزن تیم‌های ملی فوتبال جهان کریستیانو رونالدو را شایسته شکستن رکورد خودش می‌داند و تایید کرد به کادرفنی اورتون اضافه خواهد شد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
خارگ نیوز: رییس اتحادیه نان سنتی با بیان اینکه آرد فقط حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد در قیمت تمام شده نان اثر دارد و ۷۵ تا ۸۰ درصد قیمت تمام شده نان را سایر هزینه های تولید تشکیل می دهد، گفت: مشکل اینجاست که برخی از مسئولان تصور می کنند چون آرد گران نشده نان هم

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
خارگ نیوز: ستاد کرونا تبلیغ سفر برای نوروز ۱۴۰۰ را ممنوع کرده است، حالا انگشت اتهام به سمت مردم نشانه رفته و هشدار داده شده که اگر سفرهای زمستانی‌شان مخاطره‌آمیز و پیک چهارم سخت‌تر شود، ممنوعیت‌ها و محدودیت‌ها برای سفرهای نوروزی برمی‌گردد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴
خارگ نیوز: فرمانده سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون ۴۰۰ هزار بسته معیشتی و بهداشتی توسط این ناحیه بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع شده است.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
خارگ نیوز: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از حضور مسئولان مرکز پژوهش‌های اسلامی قم در این جلسه خبر داد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
خارگ نیوز: قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی اعلام کرد: پیش بینی شده که ۲۵میلیون دوز تولید داخلی واکسن ایرانی کرونا تا اردیبهشت و خرداد ماه ۱۴۰۰ داشته باشیم.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۲
خارگ نیوز: مدیر جهاد کشاورزی سرخس گفت: طرح امنیت غذایی با هدف توسعه کشاورزی حفاظتی و تولید پایدار در اراضی دیم کشاورزان پیشرو شهرستان اجرا می‌شود.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۲
خارگ نیوز: یک پژوهشگر موسیقی نواحی گفت: حاج قربان در تحویل نغمه به جامعه تلاش صادقانه‌ای داشت، او یک مرد بزرگ بود که با وجود اینکه مورد بی‌مهری مسئولان قرار گرفت اما هیچ گاه دم برنیاورد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱
خارگ نیوز: جمعی از مردم و اهالی رسانه قم در نامه ای خطاب به آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضاییه خواستار برخورد قاطع دستگاه قضا با توهین کنندگان به مردم قم و شهر قم شدند.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
خارگ نیوز: رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان گفت: اصفهان می تواند به دیپلماسی عمومی و بین کشورها کمک کند، از همین رو در رایزنی که برای طرح شهروند دیپلمات با وزارت امور خارجه داشتیم، در همه بخش ها برای اجرای طرح موفق به دریافت کمک شدیم.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
خارگ نیوز: شهردار کرج گفت: متاسفانه سیمان تنی ۲۷۰ هزار تومان به تنی یک میلیون تومان و قیر تنی یک میلیون و نیم به حدود ۷ میلیون تومان رسیده است که این تورم و افزایش قیمت سرعت تکمیل پروژه‌ها را کند می‌کند.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۹
خارگ نیوز: مربی تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: برای تیم ما که از موقعیت‌ها استفاده نکرد، تنبیه سختی بود و دروازه بان مقاومت واقعا مقابل حملات ما خوب مقاومت کرد و موقعیت های زیادی از ما گرفت.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۸
خارگ نیوز: معاون فرهنگی شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان گفت: در ادامۀ برنامۀ ارتقاء سرانه‌های فرهنگی شهر کرمان و توزیع عادلانۀ این فضاها در تمام نقاط شهر کرمان، فرهنگ‌سرای شهروندی «فردوسی» و خانۀ فرهنگ شهروندی «خواجه‌ اتابک

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۸
خارگ نیوز: واشنگتن‌پست به نقل از اف بی آی گزارش داد مقامات فدرال در آمریکا "رایلی جون ویلیامز"، یکی از آشوب‌گران کنگره را که ادعا می‌شود لپ‌تاپی از دفتر نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به سرقت برده، را دستگیر کرده‌اند.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷
خارگ نیوز: یک مطالعه مشخص کرد درصد اروپایی‌هایی که می‌گویند به آمریکا بعد از چهار سال ریاست جمهوری ترامپ دیگر نمی‌توان اعتماد کرد بیشتر از درصد مخالفان این گفته است.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶
خارگ نیوز: جو بایدن، رئیس‌جمهوری منتخب آمریکاست اما تا مراسم تحلیف و ادای سوگند ریاست‌جمهوری صورت نگیرد، رسما وارد کاخ سفید نخواهد شد. از مقررات مربوط به مهار ویروس کرونا تا نگرانی‌های امنیتی و ...، این مطلب به تمامی نکاتی می‌پردازد که در مورد این رو

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
خارگ نیوز: سفارت آمریکا در بغداد دست داشتن واشنگتن در انفجارهای بامداد امروز در استان بابل عراق را رد کرد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۵۰ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲