» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

۳۶ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر ریگ کشف شد
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۸
خارگ نیوز: فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: ماموران مرزبانی ۳۶ میلیارد ریال کالای قاچاق پس از توقیف سه فروند شناور در بندر ریگ از توابع شهرستان گناوه استان بوشهر کشف کردند.

هواشناسی بوشهر نسبت به آبگرفتگی معابر هشدار داد
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با ورود سامانه بارشی از اواخر وقت فردا (پنجشنبه) نسبت به بارش شدید باران، احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، وزش تندباد بسیار شدید و مواجی دریا هشدار داده می‌شود.

پارس جنوبی جم با گل دقیقه پایانی پیروز شد
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۵
خارگ نیوز: از هفته چهاردهم لیگ دسته یک فوتبال کشور روز چهارشنبه تیم فوتبال پارس جنوبی جم با گل دقیقه پایانی برابر ویستا توربین تهران به برتری دست پیدا کرد.

خرید توافقی گوجه فرنگی در استان بوشهر آغاز شد
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۴
خارگ نیوز: مدیر تعاون روستایی استان بوشهر گفت: با پیگیری انجام شده خرید توافقی محصول گوجه فرنگی از امروز در این استان آغاز شد.

کالاهای اساسی به وفور در استان بوشهر موجود است
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۲
خارگ نیوز: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در زمان حاضر کالاهای اساسی به وفور در انبارهای این استان موجود است.

چالش‌های مالی نفس آموزش و پرورش بوشهر را به شماره انداخته است
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
خارگ نیوز: مدیرکل آموزش و پرورش استاندبوشهر گفت: چالش های مالی نفس این نهاد عظیم آموزشی را به شماره انداخته است.

جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بوشهر برگزار شد
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۶
خارگ نیوز: جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بوشهر به ریاست صالح رحیمی فرماندار بوشهر ، مهدی عابدی معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرمانداری بوشهر و رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر و سایر اعضای ستاد برگزار شد.

سیمان دشتستان در مسیر رکوردشکنی
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۹
خارگ نیوز: شرکت صنایع سیمان دشتستان در سه‌ماهه نخست سال مالی جاری موفق به ثبت رکوردهای بسیاری در حوزه‌های تولید، صادرات و سودآوری شده است.

مسئولان استان بوشهر در فضای مجازی ساکت نباشند/ لزوم پیگیری مسائل
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴
خارگ نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: مسئولان استان بوشهر نباید در فضای مجازی فقط نظاره‌گر باشند و لازم است که به مسائل و مشکلات مطرح‌شده پاسخ داده و پیگیری کنند.

رئیس‌ شورای هماهنگی تبلیغات جزیره خارگ منصوب شد
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۱
خارگ نیوز: طی حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین یوسف جمالی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر ، حجت الاسلام و المسلمین حسین منصوری نژاد به ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش خارگ منصوب شد .

۱۶ دستگاه ماینر قاچاق به ارزش ۲۲ میلیارد ریال در استان بوشهر کشف شد
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹
خارگ نیوز: رئیس پلیس استان بوشهر از کشف ۱۶ دستگاه ماینر قاچاق به ارزش بیش از ۲۲ میلیارد ریال و دستگیری یک نفر متهم در این استان خبر داد.

عدم پرداخت عوارض فلات قاره برای شهرداری بندر امام حسن مشکل ساز شده است
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۸
خارگ نیوز: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: تاخیر در پرداخت عوارض شرکت نفت فلات قاره به شهر امام حسن از توابع شهرستان دیلم مشکلاتی را برای شهرداری این شهر ایجاد کرده است.

معاون استاندار بوشهر:تصمیم گیری در مورد سفرهای نوروزی با مجوز ستاد ملی کرونا انجام می‌شود
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶
خارگ نیوز: معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: هر گونه تصمیم گیری در مورد سفرهای نوروزی منوط به نظر و تصمیم ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا است.

ایرانجوان بوشهر متحمل نهمین شکست فصل شد
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
خارگ نیوز: از هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور ایرانجوان بوشهر روز سه‌شنبه متحمل نهمین شکست فصل شد.

مانور مشترک مقابله با آلودگی نفتی و جست وجو و نجات دریایی در بوشهر برگزار شد
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۴
خارگ نیوز: مانور عملیاتی مقابله با آلودگی نفتی و جست وجو و نجات دریایی روز سه شنبه توسط اداره کل بناد و دریانوردی با مشارکت دریابانی بوشهر در حضور نمایندگان ارگان های ذیربط در کانال دسترسی این بندر برگزار شد.

۱۴۸۰ خانه‌ مددجویان استان بوشهر گازرسانی شد
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳
خارگ نیوز: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهرگفت: از ابتدای امسال تاکنون یکهزار و ۴۸۰ مورد گاز رسانی رایگان برای خانه‌های مددجویان زیر پوشش این نهاد حمایتی در این استان انجام شده است.

شهادت سلیمانی اقتدار جبهه مقاومت را افزایش داد
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰
خارگ نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: با شهادت سردار دل‌ها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اقتدار و قدرت نیروی جبهه مقاومت افزایش یافت که این مهم نشان از اهمیت و جایگاه شهید در جامعه اسلامی است.

تست نهایی چرخ و فلک بوشهر با موفقیت انجام شد
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰
خارگ نیوز: شهردار بندر بوشهر گفت: تست استاندارد به عنوان برنامه پایانی چرخ و فلک بوشهر برای راه‌اندازی با موفقیت انجام شد.

مشکلات تامین برق بوشهر تا پیش از رسیدن تابستان سامان یابد
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹
خارگ نیوز:استاندار بوشهر گفت: با وجود تولید بیش از پنج‌هزار مگاوات برق در این استان، زیبنده نیست مردم در فصل تابستان با مشکل برق مواجه شوند و باید تا پیش از رسیدن گرما این مشکلات برطرف شود.

نظارت بر توزیع آرد نانوایی‌ها در گناوه افزایش می‌یابد
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۸
خارگ نیوز: مدیر جهادکشاورزی گناوه گفت: با توجه به تصمیم جدید دولت، نظارت بر فرآیند توزیع آرد از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی محول شده است، در این زمینه این مدیریت در زمان توزیع به نانوایی‌ها، نظارت خود را افزایش می‌دهد.

۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ صفحه ۱۱ از ۵۰ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵