» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

بخشی از آب آشامیدنی استان‌های ساحلی از طریق شیرین‌سازی آب دریا تامین می‌شود
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۸
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تاکید بر تسریع اجرای طرح‌های آبرسانی استان‌ها گفت: بخشی از آب آشامیدنی استان‌های ساحلی از طریق شیرین‌سازی آب دریا تامین می‌شود.

معاون استاندار بوشهر خواستار رفع تبعیض بین کارگران و مدیران شد
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱
خارگ نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم حذف امکانات غیر متعارف مدیران گفت: تبعیض بین کارگران و مدیران باید برداشته شود.

ظرفیت شیرین‌سازی آب دریا در استان بوشهر به ۱۴۰هزار مترمکعب افزایش می‌یابد
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۹
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اینکه اکنون ظرفیت تولید آب از تأسیسات آب‌شیرین‌کن در استان بوشهر به ۲ برابر رسیده است گفت: با بهره‌برداری از پروژه‌ها، ظرفیت شیرین سازی آب دریا به ۱۴۰ هزار مترمکعب افزایش می‌یابد.

بسیجیان بوشهر یک میلیارد تومان بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع کردند
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۷
خارگ نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه "همزمان با ماه مبارک رمضان بسته‌های معیشتی میان نیازمندان توزیع می‌شود" گفت: به ارزش یک میلیارد تومان بسته معیشتی ویژه نیازمندان تامین شده که تا پایان ماه مبارک افزایش می‌یابد.

بخشنامه استاندار، بهانه برخی مدیران را می‌گیرد؟
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰
خارگ نیوز: در این بخشنامه اعلام شده همه جلسات و ماموریت‌ها و بازدید‌های مدیران و کارکنان اداری به مرکز استان و شهرستان‌ها باید تعطیل شوند و بر ارائه خدمت از طریق میز خدمت و حضور نیافتن ارباب‌رجوع در همه اتاق‌ها و واحد‌های داخلی هر دستگاه تاکید شده اس

خارگ نیوز: گزارش اجمالی درباره حادثه اخیر در سایت نطنز حاکی از آن است که ۳۰ دستگاه ۱۵۴ تایی، ۵ دستگاه ۱۶۴ تایی سانتریفیوژها و یک دستگاه IR1 تخریب شده اند.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۹
خارگ نیوز: سفیر آمریکا در روسیه به دفتر معاونت ریاست جمهوری فراخوانده و به او ابلاغ شد که اگر واشنگتن تحریم‌های جدیدی علیه روسیه اعمال کند، مسکو قاطعانه پاسخ خواهد داد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶
خارگ نیوز: بیش از ۳۰۰ فیلم بلند سینمایی، مستند و کوتاه ایرانی، متقاضی حضور در سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر هستند.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴
خارگ نیوز: همزمان با شدت گرفتن هشدارهای چین به آمریکا درباره دخالت در امور تایوان، جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا یک هیات سه نفره شامل مقام‌های پیشین سنا و وزارت خارجه را عازم این جزیره کرد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
خارگ نیوز: رئیس دفتر رئیس‌جمهور:عصبیت‌ها و هیجانات و بیان نکاتی که بسیاری از آن نیز با واقعیت‌ها مطابقت ندارد، جز اینکه روان جامعه را دچار آسیب می‌کند و اختلال به وجود می‌آورد، هیچ کارکرد دیگری ندارد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۲
خارگ نیوز: رییس‌جمهور در تماس با همتای عراقی: آمریکایی‌ها همیشه در منطقه نقش تخریبی داشته‌ و کمکی به برقراری صلح و ثبات نکرده‌اند.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۱
خارگ نیوز: سخنگوی ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت در استان بوشهر از برگزاری مراسم ترتیل‌خوانی «نوای ملکوت» در استان بوشهر بدون حضور مردم خبر داد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۰
خارگ نیوز: منابع آگاه رسانه‌ای و امنیتی از هدف قرار گرفتن یک کاروان لجستیک آمریکا در استان «ذی‌قار» جنوب عراق خبر دادند.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸
صابرین نیوز به نقل از یک منبع امنیتی: در جریان حمله به مرکز متعلق به موساد در اربیل ۱۰ افسر کشته و مجروح شدند.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۶
خارگ نیوز: کشف منبع سلول‌های چربی قهوه‌ای گرفته شده از سلول‌های بیان کننده ژن گیرنده "Trpv1" ‌که در تصویر به رنگ سبز دیده می‌شود، مسیرهای جدید و جالب توجهی را برای درمان چاقی باز کرده است.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۴
خارگ نیوز: ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، امروز دومین دوز واکسن کرونا را تزریق و ابراز امیدواری کرد بیماری همه‌گیر کرونا به زودی از بین برود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۳
خارگ نیوز: داور وسط و کمک‌ها از کشور ژاپن، داور چهارم از کشور سوریه، ناظر بازی از کشور اندونزی و ناظر داوری از کشور ازبکستان انتخاب و معرفی شدند.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۳
خارگ نیوز: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان:یکی از پهپادهای تحقیقاتی متعلق به شرکت «هسا» با برخورد به تیرک چوبی یکی از دکل‌های انتقال برق ساقط شد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
خارگ نیوز: به غیر از سرمربیان تیم‌ها، الزامی است که تمام اعضای نیمکت‌نشین و بازیکنان ذخیره در تمام جریان مسابقه، قبل و بعد از آن ماسک بزنند.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱
خارگ نیوز: فرانسه، انگلیس و آلمان اعلام کردند شروع غنی‌سازی ۶۰ درصدی اورانیوم بدست ایران ما را به شدت نگران کرده است. نصب ۱۰۰۰ دستگاه سانتریفیوژ در نطنز قدرت غنی‌سازی تهران را به شدت افزایش می‌دهد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰
۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۵۰ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱