» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

بهبودی 135 بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر/5 نفر به لیست مبتلایان به ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
خارگ نیوز: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان تاکنون 135 نفر از آنان بهبود یافته یا با حال عمومی خوب در منزل تحت مراقبت هستند.

روند احداث خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک تسریع شود
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
خارگ نیوز: رئیس‌جمهوری در گفت‌وگو با وزیر نفت ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منظور حفظ سلامت کارکنان، بر پیشبرد پروژه‌های زیربنایی وزارت نفت به ویژه تسریع در روند احداث پروژه خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک تاکید کرد.

امکان تولید انبوه شیلد حفاظتی برای رفع نیاز کشور
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
خارگ نیوز: عضو جامعه مخترعین کشور گفت: شیلد حفاظتی را کاملا به شکل بومی شده طراحی و تولید کرده ایم، همچنین در این زمینه امکان تولید انبوه برای رفع نیاز استان و کشور وجود دارد.

مردم حساب فعالیت رسانه‌های بدون مجوز را از رسانه‌های رسمی جدا کنند
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
خارگ نیوز: رئیس خانه مطبوعات کشور و بوشهر گفت: رسانه‌های محلی استان بوشهر در راستای آگاهی‌بخشی مردم در زمینه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت توصیه‌ها و طرح‌های اعلام شده برای مبارزه با این بیماری نقش موثری داشته‌اند.

ثبت نام بازگشایی واحدهای صنفی دراستان بوشهرآغاز شد
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
خارگ نیوز:‌رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: کلیه واحدهای صنفی می‌توانند از امروز جمعه به مدت یک هفته از طریق درگاه اینترنتی وزارت بهداشت به آدرس salamat.gov.ir به منظور ثبت نام بازگشایی واحد صنفی مربوطه خود اقدام کنند.

تمرین‌های تیم شاهین شهرداری انفرادی درحال انجام است
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
خارگ نیوز: سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهرگفت: سرمربی تیم در شرایط کنونی تاکید بر انجام تمرین‌های انفرادی و حفظ آمادگی بدنی بازیکنان دارد.

جولان کرونا در شهرهای بزرگ استان بوشهر/ هیچ نقطه سفیدی نداریم
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۷:۵۴
خارگ نیوز: کرونا در شهرهای بزرگ استان بوشهر همچنان جولان می‌دهد و هر روز خود را بیشتر به مردمان این دیار دیکته می‌کند و حالا دیگر هیچ نقطه سفیدی در استان وجود ندارد.

تلاش کادر درمانی استان بوشهر درکنترل و مدیریت کرونا ستودنی است
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۶:۵۱
خارگ نیوز: نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر گفت:کنترل و مدیریت حجم بالای بیماری در این استان مدیون تلاش پزشکان و پرستاران است که این روزها همانند عرصه دفاع مقدس حماسه آفرین شده اند.

عوارض بی تفاوتی کمتر از کووید ۱۹ نیست!
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۵:۰۳
خارگ نیوز: مدت هاست ترس از کووید -۱۹ دنیا را فرا گرفته است، ابتدا عده ای به آن بی توجه شدند ولی با جدی شدن و گستردگی آن از چین به سایر کشورها از جمله کشور ما اوضاع فرق کرد.

هواشناسی بوشهر نسبت به وقوع سیلاب‌های موقتی هشدار داد
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۳:۰۵
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: از امروز تا روز دوشنبه هفته آینده به دنبال ناپایداری‌های جوی نسبت به وقوع سیلاب‌های موقت در این استان هشدار داده می‌شود.

صادرات رب گوجه فرنگی تا پایان فروردین آزاد است
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲:۰۷
خارگ نیوز:‌ معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر گفت: صادرات رب گوجه فرنگی در حجم‌های متفاوت تا پایان فروردین ماه امسال بلامانع است.

بهبودی 133 بیمار مبتلا به کرونا در استان/ 11نفر به لیست مبتلایان به کرونا در استان بوشهر افزوده شد
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴
خارگ نیوز: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان تاکنون 133 نفر از آنان با حال عمومی خوب در منزل تحت مراقبت هستند.

ضد عفونی سبزی‌ها با استفاده از مایع ظرفشویی انجام شود
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
خارگ نیوز: کارشناس تغذیه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهرگفت: برای ضدعفونی و گندزدایی میوه‌ها و سبزی‌ها از آب و چند قطره مایع ظرفشویی استفاده کنید.

اعمال محدودیت تردد در سراسر استان بوشهر تا اطلاع ثانوی
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
خارگ نیوز: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان بوشهر از اعمال محدودیت تردد در سراسر استان تا اطلاع ثانوی خبر داد.

پاسداران استان بوشهر با شجاعت در عرصه مقابله با کرونا حاضر هستند
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
خارگ نیوز:‌ فرمانده تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: پاسداران استان بوشهر با شجاعت در عرصه مقابله با کرونا حاضر هستند.

مطالبات مؤسسات تشخیصی و درمانی استان بوشهر پرداخت شد
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
خارگ نیوز: مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر از پرداخت مطالبات مؤسسات تشخیصی درمانی خبر داد و گفت: مبلغ ۴۶۹ میلیارد ریال از مطالبات مؤسسات طرف قرارداد بیمه سلامت در استان بوشهر پرداخت شده است.

آتش سوزی در کارگاه بازیافت گناوه مهار شد
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
خارگ نیوز: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گناوه گفت: آتش سوزی در یک کارگاه بازیافت در گناوه با تلاش نیروهای آتش نشانی اطفا شد.

عضو شورای اسلامی جزیره خارگ طی پیامی انتصاب بخشدار بخش سعدآباد را تبریک گفت.
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
خارگ نیوز: عضو شورای اسلامی جزیره خارگ طی پیامی انتصاب بخشدار بخش سعدآباد را تبریک گفت.

واژگونی، موتورسوار را به کام مرگ کشاند
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۵:۴۵
خارگ نیوز: رئیس پلیس راه استان بوشهر از واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت و فوت راکب آن در در شهر اهرم محور فرعی روستای" دمرود باران" خبر داد.

واحدهای صنفی متخلف بوشهر حدود ۸۱ میلیارد ریال جریمه شدند
۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
خارگ نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: با تشکیل سه هزار و ۹۷۹ پرونده تخلف، واحدهای صنفی به ارزش ۸۰ میلیارد و ۹۳۹ میلیون ریال جریمه شدند.