» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

مشکلات پارس جنوبی جم و چشم امید به مجلس جدید
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹
خارگ نیوز: سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: با مشقت اردوها و تمرینات را برگزار می‌کنیم و امیدوار هستیم قانون منع بودجه به تیم‌های نفتی که روزی در مجلس تصویب شد دوباره به جریان بیفتد و در این خصوص تصمیم تازه‌ای گرفته شود.

۱۷۸۷ ابتلا و ۵۷ فوتی جدید کرونا در کشور
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶
خارگ نیوز: سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۷۸۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

افزایش ۱۴۰ درصدی قیمت حبوبات در بازار بوشهر /سفره‌های مردم خالی می‌شود
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
خارگ نیوز: قیمت انواع حبوبات در بازار بوشهر در پنج ماه اخیر از ۳۳ درصد تا ۱۴۰ درصد گران شده است.

ترس‌ها و درس‌های کرونا
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
خارگ نیوز: ویروس کرونا هم درس داشت و هم استرس، از آن هم ترسیدیم و هم یاد گرفتیم، ولی قطعا به دلیل عدم آمادگی در برابر این ویروس ممکن است صدمات ناشی از ترس بیشتر از درس هایش باشد.

جزئیات قتل مشکوک جوان ۳۲ ساله در گلخانه
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری قاتل جوان ۳۲ ساله در شهرستان دشتستان خبر داد.

امتحان‌ حضوری دانش‌آموزان و نگرانی والدین و بوشهری
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
خارگ نیوز: با توجه به روند افزایشی شمار مبتلایان به ویروس کرونا در هفته‌های اخیر در استان بوشهر و برگزاری حضوری امتحان‌های نهایی دانش‌آموزان پایه‌های نهم‌ و دوازدهم، والدین دانش‌آموزان این استان نگران سلامتی فرزندان خود و رعایت نشدن فاصله‌گذاری اجتم

بیمارستان‌های استان بخش‌ بیماران حاد تنفسی راه‌اندازی کنند
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: از امروز تا ۱۷ خرداد ماه به همه بیمارستان‌های موجود در این استان مهلت داده می‌شود تا بخش ویژه‌ای برای درمان بیماران حاد تنفسی تجهیز کنند.

شهرداری‌های بوشهر پیشگیری از تخلفات ساختمانی را جدی‌ بگیرند
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
خارگ نیوز: مدیرکل دفتر امور شهری استانداری بوشهر گفت: شهرداری‌ها باید در پیشگیری از تخلفات ساختمانی نظارت جدی‌تری داشته باشند.

وزش بادهای شمالی در بوشهر تداوم دارد
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های پیش‌یابی جوی و دریایی نشان می‌دهد وزش بادهای شمالی در این استان تداوم دارد.

تجهیزات بوستان‌های بازی ۳۵ شهر استان بوشهر غیراستاندارد اعلام شد
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸
خارگ نیوز: مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: در بازدیدهای صورت گرفته توسط کارشناسان این اداره‌کل، تجهیزات بوستان‌های بازی کودکان ۳۵ شهر این استان غیراستاندارد شناخته شد.

محموله برنج قاچاق مکشوفه دردیلم ارتباطی با سهمیه تنظیم بازار ندارد
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
خارگ نیوز: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دیلم استان بوشهر گفت: محموله برنج کشف شده در ایستگاه بازرسی این شهرستان ارتباطی با سهمیه اختصاص یافته دولتی تنظیم بازار ندارد.

قاچاق سوخت با شناورهای کاغذی در بوشهر
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: سودجویان در سال‌های اخیر به نام شناورهای کاغذی ( شناورهایی که فقط سند کاغذی جعلی دارند و وجود خارجی و فیزیکی ندارند) در این استان ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر گازوئیل به ارزش یکهزار و ۲۳۰ میلیارد ریال قاچاق کر

بالگرد هلال احمر برای مهار آتش سوزی به منطقه خائیز بوشهر اعزام شد
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
خارگ نیوز: فرماندار تنگستان گفت: با توجه به اینکه شعله‌های آتش از پایین دست منطقه خائیز سیر صعودی به ارتفاعات دارد و سخت گذر بودن مسیر درخواست اعزام ۲ فروند بالگرد نفر بر و آب پاش شد که هم‌اکنون بالگرد هلال احمر برای انتقال آتش نشانان در منطقه حضور

تخلفات صنفی در بوشهر ۳۳ درصد افزایش یافت
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
خارگ نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در ۲ ماه نخست سال جاری شمار پرونده‌های تخلف‌های صنفی در این استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳۳ درصد افزایش داشته است.

پست امانتدار و خدمتگزار صدیق مردم محسوب می شود
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: پست به عنوان یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین سازمان های کشور امین ،امانتدار و خدمتگزار صدیق مردم محسوب می شود.

اصلی ترین پیش نیاز توسعه پایدار ارتقای شاخص های مخابراتی و ارتباطی است
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: یکی از اصلی ترین لوازم و پیش نیازهای توسعه پایدار در دنیای امروز بهبود و ارتقای شاخص های مخابراتی و ارتباطی است.

تامین سوخت در جزیره خارگ پایدار می باشد
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: با برنامه ریزی موثر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خارگ هیچ دغدغه‌ای در خصوص تامین سوخت در این جزیره وجود ندارد.

مناسب سازی اماکن و معابر برای معلولین در دستور کار قرار گیرد/خدمت رسانی به جامعه هدف بهزیستی یکی از لذت بخش ترین خدمات است
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
خارگ نیوز: گفت: مساله مناسب سازی اماکن و معابر برای معلولین بصورت ویژه در دستور کار قرار گیرد، خدمت رسانی به جامعه هدف بهزیستی و خصوصاً مددجویان توانخواهان یکی از لذت بخش ترین خدمات است.

وعده بهبود مشکلات آب استان با حفر ۳۳ حلقه چاه
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰:۱۳
خارگ نیوز: مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: امسال برای برطرف شدن مشکل کم‌آبی در مناطق شهری و روستایی استان ۳۳ حلقه چاه حفر و بهره برداری می‌شود.

۸۰ درصد استعلامات پزشکی قانونی بوشهر الکترونیکی است
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰:۱۲
خارگ نیوز: مدیرکل پزشکی قانونی استان بوشهر گفت: پاسخ دهی به بیش از ۸۰ درصد از استعلامات قضایی از طریق تبادلات الکترونیکی صورت گرفته است که نقش موثری در کاهش اطاله دادرسی و هزینه‌ها دارد.