کد خبر : ۹,۷۵۷
۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۲۱
راهیابی ۱۵ مداح به مرحله پایانی سوگواره اشک و عطش بوشهر
خارگ نیوز: رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر از راهیابی ۱۵ مداح به مرحله پایانی سوگواره اشک و عطش خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، احمد بارگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: مرحله مقدماتی سوگواره اشک و عطش در حالی به پایان رسید که بیش از ۶۰ مداح شرایط ورود به مرحله مقدماتی این سوگواره را پیدا کرده بودند.
 
وی با اشاره به اینکه شرکت‌کنندگان این سوگواره در مرحله مقدماتی با آرای ۶ داور برجسته استانی از زوایای مختلف مورد داوری قرار گرفتند، تصریح کرد: برگزیدگان مرحله مقدماتی پس از اتمام دهه اول محرم در چند روز و در حضور داوران مرحله پایانی را برگزار خواهند کرد.
 
بارگاهی در خصوص مراحل داوری سوگواره اشک و عطش تأکید کرد: داوران این سوگواره به صورت مکتوب نمرات خود را در خصوص اجرای هر کدام از مداحان شرکت‌کننده به دبیر سوگواره ارسال کردند و مجموع این نمرات، در نهایت افراد راه‌یافته به مرحله بعد را مشخص کرد.
 
وی یادآور شد: امسال تعداد قابل‌توجهی از مداحان استان‌های هم‌جوار نیز برای شرکت در این سوگواره اعلام حضور کردند.
 
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر خاطرنشان کرد: با توجه به استانی بودن سوگواره اشک و عطش، امسال نتوانستیم در خدمت این عزیزان باشیم اما امیدواریم بتوانیم این سوگواره را طی سال‌های آتی به صورت منطقه‌ای برگزار کنیم.
 
کلیدواژه ها: احمد بارگاهی 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید