کد خبر : ۹,۵۵۰
۱ شهریور ۱۳۹۹ ۲۲:۳۹
بوشهری‌ها عادی‌سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی را محکوم کردند
خارگ نیوز: تعدادی از مردم بوشهر در اعتراض به رفتار امارات متحده عربی در عادی‌سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی در میدان قدس این بندر گردهم آمدند و با سردادن شعار اعتراض کردند.
به گزارش خارگ نیوز، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر عصر شنبه در حاشیه این تجمع اعتراض آمیز گفت: مردم ولایتمدار و استکبار ستیز استان بوشهر بار دیگر شعار دادند که هیچ ظلمی را برای هیچ مظلومی نمی‌پذیرند و در مقابل آن خواهند ایستاد.
 
حجت الاسلام یوسف جمالی افزود: آمریکا که صحنه گردان اصلی این توافقنامه ننگین است، به اعتقاد باطل خود می‌خواهد بین مسلمانان شکاف ایجاد نماید و حاشیه امنی را برای رژیم کودک کش اسرائیل و خوراک تبلیغاتی برای انتخابات آمریکا فراهم آورد، اما زهی خیال باطل که مسلمانان بیدارند و مردم شریف بوشهر خوب دشمنان خائن را می‌شناسند.
 
وی اظهار داشت: یقیناً تمام مسئولیت عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی و کودک کش به عهده شخص بن زائد است و باید پاسخگوی تمام خون‌های ریخته شده در راه آزادی فلسطین باشد.
 
حجت الاسلام جمالی خاطرنشان کرد: مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و سران خود فروخته برخی کشورهای مرتجع عربی نخواهد توانست اهداف خود را تحقق نمایند و ننگ این خیانت تا ابد بر پیشانی آنها خواهد بود.
 
تجمع‌کنندگان در این تجمع شعارهای «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا»، «تا فتح بدر و خیبر، یک یاحسین دیگر»، «مثلث شوم و پلید ابلیس، اسرائیل و آمریکا و انگلیس»، «سه حامیان اصلی تروریسم، آمریکا و امارات و صهیونیسم»، «نصر من الله و فتح القریب»، «سازش با اسرائیل، سازش با شیطان است» و «لبیک یا حسین» سر دادند.
 
در حاشیه این تجمع پرچم‌های آمریکا و اسرائیل و تصویر سردمداران رژیم صهیونیستی و امارات متحده عربی را به آتش کشیدند.
 
در پایان قطعنامه‌ای در چهار بند خوانده شد که با معترضان با گفتن «الله اکبر» بندهای آن را تأیید کردند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید