کد خبر : ۹,۴۵۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰
دیدار نمایندگان ستاد مردمی جزیره با رئیس بیمارستان صنعت نفت خارگ
خارگ نیوز:‌ برخی از اعضای ستاد مردمی مقابله با شیوع کرونا خارگ با دکتر حامد شکوه صارمی ریس بهداشت و درمان صنعت خارگ دیدار کردند.

به گزارش خارگ نیوز، دکتر حامد شکوه صارمی در دیدار با برخی از اعضای ستاد مردمی مقابله با کرونا خارگ اظهار داشت: ستاد مردمی مقابله با شیوع کرونا که برآمده از دل جامعه می باشد، ظرفیت‌های بالایی برای مدیریت حوادث و بحران‌های مختلف را در خارگ بوجود آورد . بعد از شیوع ویروس کرونا، این ستاد بصورت خودجوش به میدان آمد.

وی افزود: این ستاد در زمینه مقابله با کرونا فعالیت های قابل تاملی داشتند و عملکرد آنها در توجیه مردم برای رعایت موارد بهداشتی و ماندن در خانه و قطع زنجیره انتقال کرونا همچنین ضدعفونی منطقه شهری انکارناپذیر است.

ریس بهداشت و درمان نفت خارگ تصریح کرد: امروز در دوران شیوع ویروس کرونا نقش آنها در مدیریت و مهار این بیماری کاملا اثرگذار بوده است، این ستاد با آگاه‌سازی جامعه و امیدبخشی به مردم و انجام اقداماتی مثل ضدعفونی معابر و تهیه اقلام بهداشتی نقش خود در شکست کرونا را به خوبی ایفا نمودند.

صارمی خاطر نشان کرد: اگر دستورالعمل‌های بهداشتی به درستی رعایت شود امیدواریم به‌زودی شاهد مهار ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال آن باشیم، اهالی جزیره خارگ مردمانی فرهیخته هستند و در این برنامه اجتماعی برای حفظ سلامت خود و جامعه تلاش می‌کنند. این ستاد مردمی که از دل مردم هستند نقش خوبی در آگاه‌سازی مردم داشته‌اند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید