کد خبر : ۸۱۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۵۹
شهردار جزیره خارگ با نایب رئیس شورا ، شورا و معاون شهردار با حضور در ساختمان تامین اجتماعی خارگ 25 تیرماه روز بهزیستی و تامین اجتماعی را به کارکنان این واحد تبریک گفته و برای ایشان در ادامه راه خدمتگزاری آرزوی موفقیت کردند .
شهردار جزیره خارگ با همراهی علیپور نایب رئیس شورا ، وطن دوست عضو شورا و حسن زاده معاون شهردار با حضور در ساختمان تامین اجتماعی خارگ 25 تیرماه روز بهزیستی و تامین اجتماعی را به کارکنان این واحد تبریک گفته و برای ایشان در ادامه راه خدمتگزاری آرزوی موفقیت کردند .


در این نشست صمیمانه شهردار و نائب رئیس شورای اسلامی شهر در سخنانی عملکرد موفقیت آمیز اداره تامین اجتماعی خارگ را مرهون زحمات و درایت جناب احمدی دانستند و افزودند : کارکنان خدوم این اداره در تکریم ارباب رجوع و دیگر ابعاد خدمت رسانی زبان زد هستند ، بی شک توانمندی جناب احمدی گواه این مطلب می باشد .


احمدی نیز با ابراز خرسندی از حضور کادر مدیریت شهری خارگ در تامین اجتماعی خارگ پویایی این روزهای پروژه های عمرانی و احیای شهر خارگ را حاصل مدیریت شایسته شهرداری وشورا خواندند و برای کارکنان خدوم آن مجموعه آرزوی سربلندی کردند .


در پایان این نشست از سوی مجموعه شهرداری وشورا با اهدای لوح سپاس از زحمات مدیر تامین اجتماعی خارگ تقدیر بعمل آمد .

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید