کد خبر : ۷,۹۵۹
۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۷:۳۷
شنبه و یکشنبه اداره‌های استان بوشهر تا ساعت ۱۱ کار می‌کنند
خارگ نیوز: ساعت کاری اداره‌های استان بوشهر شنبه و یکشنبه به منظور صرفه‌جویی در مصرف برق از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۱ خواهد بود.
به گزارش خارگ نیوز، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر اعلام کرد: با توجه به نامه وزارت کشور مبنی بر لزوم همکاری با شرکت توزیع نیروی برق استان‌ها و به استناد صورتجلسه ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان  و بنا به درخواست شرکت توزیع نیروی برق استان ساعات کاری اداره‌های این استان شنبه و یکشنبه ۴ و ۵ مرداد از ساعت ۶:۳۰ تا ساعت ۱۱ خواهد بود.
 
حسن ابراهیمی از مدیران خواسته است، با توجه به اهمیت موضوع و لزوم صرفه جویی در مصرف برق مفاد بخشنامه را اجرا کنند و اداره‌ها در زمان اعلام شده تعطیل شوند.
 
شنبه و یکشنبه اداره‌های بوشهر تا ساعت ۱۱ کار می‌کنند
 
ساعت کاری اداره‌های استان بوشهر از ۳۰ تیر بنا به دستور استاندار و  پیشنهاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان، برای تامین پایدار انرژی به ۶:۳۰ تا ۱۲:۳۰ تغییر کرده و قرار بود تا پایان مرداد به همین ترتیب باشد.
 
پیش از این اداره‌های استان بوشهر از ۱۷ خرداد به منظور صرفه‌جویی در مصرف برق و جلوگیری از خاموشی‌ها، ساعت کارشان ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ تعیین شده و  مقرر بود برنامه کاری تا پایان مرداد به همین شیوه باشد.
 
اما، ساعت کاری اداره‌های استان بوشهر در حالت عادی از شنبه تا چهارشنبه ۶:۴۵ تا ۱۵:۳۵ بود که پس از شیوع کرونا، از ۱۰ اسفند ساعت کاری به ۸ تا ۱۳ و از ۱۲ اسفند به ۸ تا ۱۲:۳۰ تغییر یافت.
 
از ۲۳ فروردین تا ۱۶ خرداد هم ساعت کاری در اداره‌های استان ۷ تا ۱۴ بود.
 
بوشهر از جمله استان‌هایی است که از نظر مصرف برق در وضعیت قرمز قرار دارد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید