کد خبر : ۷۷۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۵
بخشدار ویژه خارگ گفت: اکثر مشکلات اهالی شریف خارگ در حوزه های زیر ساختی رفع شده است
محمود رضایی صبح پنجشنبه در مراسم هم اندیشی مدیران ارشد جزیره خارگ اظهار کرد: از صبر و شکیبایی اهالی شریف خارگ تشکر می کنم که با تمام کمبودها در کنار دولت در جزیره خارگ بودند و خوشحال هستیم که اکثر مشکلات اهالی شریف خارگ در حوزه های زیر ساختی رفع شده است.

وی افزود: با همدلی و هم افزایی بعد از سال‌ها تلاش اداره کار جزیره خارگ صاحب ساختمان شد و نقطه عطف این اداره در راستای رفع مشکلات کارگری و کارفرمایی تقویت شود.

بخشدار ویژه خارگ ادامه داد: ورود خیلی خوب در این حوزه توسط این اداره در بخش ویژه خارگ صورت گرفته است و مشکلات کارفرمایی و کارگری به پایین‌ترین حد خود رسیده است و ما امیدواریم این مسائل کامل رفع شود.

وی تصریح کرد: با راه‌اندازی اسکله صیادی در جزیره خارگ و راه‌اندازی و بهسازی ترمینال مسافری و اسکله پشتیبان در بندر بوشهر توسط اداره بندر و دریانوردی خارگ و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، مشکلات دیرینه اهالی شریف خارگ در حوزه حمل و نقل دریایی مرتفع شد.

رضایی گفت: خواسته کوچک خانواده معزز شهدا و ایثارگران در جزیره خارگ استقرار بنیاد شهید بود که امروز شاهد ارتقای سطح کیفی خدمات در این حوزه هستیم و رضایتمندی مناسبی هم اکنون در این حوزه وجود دارد و امیدوار به ارتقای سطح کیفیت خدمات هستیم.

بخشدار ویژه خارگ با اشاره به راه‌اندازی اورژانس ۱۱۵ در جزیره خارگ خاطرنشان کرد: هم اکنون توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در جزیره خارگ در شرایط مناسبی قرار دارد، با راه اندازی مرکز جدید شاهد توسعه خدمات الخصوص در حوزه سلامت و پیشگیری خواهیم بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید