کد خبر : ۷۲,۵۰۵
۱ تیر ۱۴۰۳ ۱۰:۳۳
جشن‌های عید غدیر در ۴۱ شهر استان بوشهر برگزار می‌شود
استاندار بوشهر گفت: با همکاری و مشارکت مردم و دستگاه‌های مختلف، جشن‌های عید غدیر در ۴۱ شهر استان بوشهر برگزار می‌شود.
احمد محمدی‌زاده  در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار کرد: بی شک انتخابات ریاست جمهوری با مشارکت حداکثری مردم برگزار می‌شود و اهداف دشمنان ناکام خواهد شد.
 
وی خاطرنشان کرد: ادارات تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون‌های مساجد و قرآن نقش و مسؤولیت مهمی در برگزاری مراسم و برنامه‌های عید امامت و ولایت و انتخابات هشتم تیر دارند.
 
محمدی‌زاده اضافه کرد: مساجد و اماکن مذهبی در عرصه‌های مختلف سیاسی اجتماعی و مذهبی نقش مهمی دارند که لازم است در عرصه انتخابات ریاست جمهوری در افزایش مشارکت مردم ایفای نقش کنند.
 
وی با بیان اینکه آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر در عرصه انتخابات پیش‌رو باید نقش‌آفرینی لازم را داشته باشند خاطرنشان کرد: ستاد مشارکت انتخابات با همکاری آموزش و پرورش و شهرداری‌ها در استان بوشهر با محوریت فرهنگیان، معلمان، دانش‌آموزان و اولیای آنان برای حضور حداکثری در انتخابات فعال شود.
 
استاندار بوشهر نقش مهم شورای اطلاع‌رسانی در عرصه انتخابات را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: کسانی که اهداف دشمن در فضای مجازی در راستای ناامیدی و حضور کم‌رنگ مردم در انتخابات ۸ تیر را دنبال می‌کنند مورد رصد و شناسایی قرار می‌گیرند.
 
محمدی‌زاده با بیان اینکه دستگاه‌های مختلف فضای مجازی را رصد و پایش می‌کنند تأکید کرد: اخلالگران امنیت روانی در فضای مجازی به ویژه در زمینه انتخابات ریاست جمهوری، شناسایی و به دستگاه قضا معرفی می‌شوند.
 
وی در ادامه با تشکر از اقدامات انجام شده برای حضور حداکثری مردم در انتخابات ۸ تیر ماه تصریح کرد: خدمات دستگاه‌های مختلف، گروه‌ها و جریانات فرهنگی و سیاسی برای افزایش حضور در انتخابات ریاست جمهوری درخور تحسین است.
 
وی با گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان از همه دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر درخواست کرد ضمن برپایی جشن ویژه خانواده‌ها نسبت به تجلیل و تکریم بازنشستگان ادارات خود اقدام کنند.
 
محمدی‌زاده با تبریک اعیاد قربان و غدیر و گرامیداشت دهه امامت و ولایت اظهار داشت: هفته آینده چهار مراسم عید غدیر خم، چهلمین روز شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان، انتخابات ریاست جمهوری و روز خانواده و تکریم بازنشستگان را در پیش داریم و برای هر کدام برنامه‌های ویژه‌ای تدوین شده است.
 
وی با اشاره به برگزاری جشن‌های عید غدیر در ۴۱ شهر استان بوشهر با مشارکت شهرداری‌ها تصریح کرد: شهرداری‌های استان بوشهر باید ضمن آذین‌بندی شهرها و برپایی مراسم جشن غدیر، در عرصه انتخابات و مشارکت حداکثری مردم نقش‌آفرینی کنند.
 
استاندار بوشهر با تأکید بر نقش مهم اتاق اصناف در فعال کردن کسبه در برپایی جشن‌های عید غدیر گفت: اصناف در برپایی جشن‌های غدیر و چهلمین روز شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایفای نقش کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید