کد خبر : ۷۰,۳۹۸
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۵۱
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با بیان اینکه حضور فعالانه مردم در انتخابات پیش‌رو و هر رأی مانند پتکی بر پیکر دشمنان است، گفت: به طور حتم مشارکت عموم در این رویداد سرنوشت‌ساز، دپیپلماسی و اقتدار و نهایتا پیشرفت کشور را بیش از گذشته تقویت می‌کند.
ابوالفضل رفیعی امروز (سه‌شنبه 24 بهمن‌ماه) در نشست با فعالان و تشکل‌های اجتماعی و مردمی اظهار کرد: این روزها، هم و غم دلسوزان نظام اسلامی در راستای برگزاری رویداد باشکوه انتخابات اسفند سال جاری است.
 
وی با بیان اینکه در راستای تبیین این رخداد مهم جلسات مختلفی با اقشار مختلف در حال برگزاری است، اضافه کرد: یکی از تاثیرگذارترین نهادهایی که در جامعه نقش‌آفرینی می‌کنند، تشکل‌های مردمی اعم از گروه‌های جهادی، خیریه‌ها و سمن‌ها هستند.
 
معاون سیاسی، امنیتي و اجتماعی استاندار زنجان با تاکید بر اینکه سازمان‌های مردم نهاد در بین مردم بوده و حلقه واسطه بین حاکمیت و مردم هستند، ادامه داد: دشمنان نظام اسلامی با راهکارها و برنامه‌های متعددی در صدد تضعیف نظام اسلامی و بی‌اعتمادی کردن مردم به نظام و انقلاب هستند.
 
رفیعی با بیان اینکه طی ۴۵ سال گذشته دشمنان از هیچ برنامه وتوطئه‌ای در کشورمان دریغ نکردند، ادامه داد: در زمان حاضر، دشمنان جنگ ترکیبی گسترده‌ای را علیه نظام اسلامی آغاز کردند و به زعم خودشان براندازی نظام را دنبال می‌کنند.
 
وی با تاکید بر اینکه مردم‌سالاری یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب است، افزود: ملت غیور ایران با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها، در صحنه‌های مختلف حضوری به هنگام داشته‌اند.
 
این مسئول با تاکید بر اینکه دشمنان و بدخواهان ملت ایران، با برتری رسانه‌ای بر انتخابات متمرکز شده است، ادامه داد: دشمنان با سرمایه‌گذاری هنگفتی در صدد دستیابی به اهداف خود که همان شکاف بین مردم و نظام از طریق تشویق مردم به شرکت نکردن در رخداد مهم انتخابات هستند غافل از اینکه در واقع نظام چیزی جز مردم نیست. 
 
رفیعی یادآور شد: حضور مردم در رویداد مهم انتخابات، جایگاه نظام اسلامی را در جهان ارتقا می‌دهد و به تعبیر رهبری برای کشور مصونیت ایجاد می‌کند که نهایتاً منجر به پیشرفت کشور می‌شود.
 
انتهای پیام
 
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید