کد خبر : ۶۹,۴۱۵
۲۹ دی ۱۴۰۲ ۱۸:۰۰
برترین‌های مسابقات ورزشی کارکنان بالاتر از ۴۵ سال شرکت ملی نفت ایران در پنج رشته ورزشی در بوشهر معرفی و تجلیل شدند.

 رییس امور ورزش پایانه‌های نفتی‌ ایران سه‌شنبه شب (26 دی ماه) در آیین اختتامیه رقابت‌ها اظهار کرد: مرحله نخست مسابقات ورزشی شرکت ملی نفت ایران با مشارکت ۴۵۰ ورزشکار و عوامل اجرایی در پنج رشته ورزشی فوتسال، شنا، دو و میدانی، تیراندازی و تنیس خاکی برگزار شد.

مراد مرادی افزود: در این رقابت‌ها که به میزبانی بندر بوشهر برگزار شد ورزشکاران به مدت یک هفته با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: مسابقات دو و میدانی، تیراندازی و تنیس خاکی در استادیوم شهید بهشتی بوشهر، فوتسال در سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی و شنا در استخر شنای شهر" اهرم " برگزار شد.

مرادی اضافه کرد: در رشته شنا تیم‌های شرکت نفت فلات قاره، ستاد تهران و شرکت پایانه‌های نفتی ایران و در رشته دو و میدانی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، ستاد تهران و شرکت نفت فلات قاره به ترتیب حائز رتبه‌های برتر شدند.

وی ادامه داد: در رشته تنیس خاکی نیز شرکت نفت فلات قاره، ستاد تهران و نفت و گاز پارس و در تیرانداری نفت مرکزی ایران، بهداشت و درمان صنعت نفت و پایانه های نفتی ایران به ترتیب‌ رتبه‌های نخست تا سوم را کسب کردند.

رییس ورزش شرکت پایانه های نفتی ایران اضافه کرد: در رشته فوتسال نیز نفت مرکزی ایران، اکتشاف و بهداشت و درمان صنعت نفت به ترتیب حائز رتبه‌های برتر شدند.

مرادی یادآور شد: برای نخستین بار مسابقات به صورت مستقیم از شبکه استانی صدا و سیمای بوشهر پخش شد آن هم در شهری که ملت ایران چشم انتظار ساق پای بازیکنی بوشهری است که در قلب اروپا درخشیده و امروز در قطر برای تیم ملی ایران و خوشحالی مردم با جان و دل تلاش می‌کند.

مراد مرادی

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید