کد خبر : ۶۷,۰۸۳
۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۵:۰۸
مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از اهداف این نهاد در کتابخانه‌ها، ایجاد پیوند بین نسل‌های مختلف است.
احمد فرهادی ۲۹ آبان‌ماه در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص سی و یکمین ویژه برنامه هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار گفت: در این برنامه ضمن تقدیر از سه کتابخانه برتر استان به همراه ۹ کتابدار و مسئول کتابخانه برتر استان که بیشترین همکاری را در طول سال با نهاد کتابخانه‌های عمومی استان داشته‌اند، از برترین کتابخوان نوجوان استان نیز تقدیر به عمل آمد.
 
فرهادی فعالیت‌های اهالی رسانه را در راستای انتشار اخبار فعالیتی جهادگونه دانست و افزود: در این برنامه شاهد حضور سه پیشکسوت عرصه کتاب بودیم.
 
وی از دعوت ۱۶ نفر از دانش‌آموزان حائز رتبه کشوری و استانی در جشنواره دانایی توانایی و پویش هیستور کتاب خبر داد و گفت: امر پیوند اولین کتابدار رسمی استان با دانش آموزان به عنوان سفیران دانایی و کتابداران عصر معاصر انجام شد، امیدواریم این افراد بتوانند با حضور در مدارس رابط کتابخانه‌ها در مدارس باشند.
 
فرهادی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در کنار تقدیر از ۱۲ برگزیده استانی، از لیلا کیانپور کتابدار برگزیده کشوری، پروین رئیسی مسئول کتابخانه ایثار سرتیشنیز به عنوان مسئول کتابخانه برتر، اسحاق رمضان‌نژاد به عنوان رابط فرهنگی برتر کشور، یعقوب شکوهی فرماندار شهرستان اردل به عنوان رئیس انجمن برتر شهرستان‌های کشور و شهین ریاحی به عنوان نیروی برتر پشتیبانی کشور که در روز ۲۴ آبان ماه توسط رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی مشخص شده بودند، تقدیر شدند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید