کد خبر : ۶۶,۲۳۶
۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۶:۳۷
طوفان‌الاقصی عامل عزت فلسطین/کشتار در غزه هولناک‌ترین رویداد عصر
نایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه هولناک‌ترین رویداد عصر حاضر است که خشم مسلمانان جهان را به دنبال دارد و به مدد الهی پیروزی محقق خواهد شد.
آغاز عملیات طوفان‌الاقصی در هفتم اکتبر سال میلادی جاری از سوی جوانان فلسطینی عزت و عظمت را برای این مرز و بوم به ارمغان آورد و رژیم صهیونیستی در اوج ناباوری و حیرت با شکست مواجه شد.
 
این اتفاق از سوی جوانان فلسطینی آمریکا را نیز در بهت فرو برد چرا که حصارهای امنیتی رژیم صهیونیستی را در هم شکست و سرنوشت تلخی را برای نتانیاهو و کابینه وی رقم زد.
 
امروز نیز رژیم جنایتکار صهیونیست با کشتار وحشیانه کودکان و زنان و سالخوردگان غزه فاجعه‌ای انسانی را رقم زده است به گونه‌ای که اخبار و تصاویر منتشر شده در رسانه‌های مختلف حاکی از وضعیت وحشتناک غزه است که با بمباران بسیاری از مناطق بویژه بیمارستان اتفاقات دردناکی به تصویر کشیده شده است.
 
قطعاً مردم مسلمان و آزادگان جهان چنین ظلم و ستمی را نخواهند پذیرفت و این جنایات ضد بشری توسط همه مسلمانان محکوم است.
 
رهبر معظم انقلاب اسلامی روز گذشته در دیدار با نخبگان کشور بیان کردند: «مردم مسلمان و غیرمسلمان از جنایات رژیم صهیونیست‌ها عصبانی هستند و اگر وحشیگری‌ها ادامه یابد، مسلمانان جهان و نیروهای مقاومت بی‌تاب خواهند شد و کسی جلودارشان نخواهد بود.»
 
در روزهای اخیر با وقوع این جنایات وحشیانه توسط اسرائیل، روحانیون و علمای کردستان در برابر کشتارهای کودکان و زنان بیگناه غزه واکنش نشان دادند و این اتفاقات را محکوم کردند.

 

این اتفاقات قطعاً نمود جنایات و نسل‌کشی است و نیاز است دولت‌های جهان جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین و حملات بی‌رحمانه به غزه را متوقف کنند.

 

شکی نیست که هیچگاه ظلم و ستم در هیچ دوره و مقطعی پایدار نبوده و با ایمان و اراده متکی به امداد الهی پیروزی محقق خواهد شد.

 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید