کد خبر : ۶۵,۰۳۵
۸ مهر ۱۴۰۲ ۰۸:۳۱
۳۰۰۰ جوان در استان بوشهر استخدام می شوند
استاندار بوشهر گفت: سه هزار نفر از جوانان استان بوشهر در دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های وابسته به وزارت نفت استخدام می‌شوند.
 احمد محمدی‌زاده در آئین تجلیل از برگزیدگان ششمین دوره «جایزه امید آفرین» بوشهر را یک استان صنعتی دانست و اظهار داشت: این ظرفیت صنعتی باید با توانمندی علمی استان بوشهر پیوند یابد.
 
وی با بیان اینکه پارک علم و فناوری استان بوشهر باید از لحاظ ظرفیت کاری و تولیدی نخبگان توانمند شود گفت: اولویت پرداخت تسهیلات اعتباری و بانکی باید به شرکت‌هایی پرداخت شود که پایه اصلی آن از نخبگان در استان بوشهر شکل گرفته است.
 
استاندار بوشهر حمایت‌ها از شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان استان را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: یک فرصت‌های استخدامی در استان بوشهر فراهم شده و در این راستا ضمن استخدام هزار ۵۰۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر همین میزان در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی استخدام می‌شوند.
 
محمدی‌زاده با بیان اینکه امسال در مجموع سه هزار نفر از جوانان استان بوشهر در دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های وابسته به وزارت نفت استخدام می‌شوند افزود: در استخدام این دستگاه‌ها و صنایع باید حتماً نخبگان استان بوشهر در اولویت قرار داشته باشند.
 
وی با بیان اینکه تا ۲ سال پیش تقریباً ۹۰ درصد آب مصرفی استان بوشهر از خارج استان تأمین می‌شد افزود: در این راستا برای حل مشکل آب مصرفی استان بوشهر در دولت سیزدهم توجه خاصی شد و ساخت آب‌شیرین‌کن‌ها، سدها و طرح‌های تسریع یافت و اکنون روند تکمیل این طرح‌ها فراهم شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید