کد خبر : ۶۴,۹۵۷
۷ مهر ۱۴۰۲ ۱۲:۵۵
خدمات سپاه در عرصه محرومیت زدایی در تاریخ ایران بی نظیر است
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: خدمات سپاه در عرصه محرومیت زدایی در تاریخ ایران بی نظیر است.
 آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در همایش جهادگران و گروه‌های جهادی برتر و بهره برداری از ۵۷۶۱ پروژه محرومیت زدایی به برخی آیات و روایات بیان شده پیرامون گروه‌هایی که برای رفع گرفتاری مردم تلاش و خدمت گذاری به جامعه می‌کنند پرداخت و اظهار داشت: مجموعه محرومیت زدایی سپاه مصداق مجموعه‌ای است که برای رفع گرفتاری‌های مردم تلاش کرده و همواره خدمت گذاری می‌کند.
 
امام جمعه بوشهر اظهار داشت: خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از اول انقلاب تاکنون غیر از دفاع مقدس و حفاظت از نظام، در عرصه محرومیت زدایی در تاریخ ایران بی نظیر است؛ سپاه عزیز در کنار مأموریت‌های ملی و فراملی و نیز عرصه امنیت و دفاع شبانه روزی از انقلاب، کار محرومیت زدایی را اینچنین پرتوان انجام می‌دهد.
 
وی بیان داشت: این یک فراز از اوج انقلاب اسلامی است آن وقت می‌دانیم که امام خمینی (ره) با صدور فرمان تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، چه کرد.
 
آیت الله صفایی بوشهری با تشکر از عنایت های رهبر معظم انقلاب نسبت به این استان و نگاه ویژه ایشان به بوشهر گفت: همواره نگاه مقام معظم رهبری به شما مردم حماسه ساز تاریخ جنوب ایران است و نسبت به مردم این استان علاقه مند هستند.
 
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر رسانه‌ای کردن اقدامات و فعالیت‌های ارزنده سپاه گفت: این خدمات باید هر چه بهتر برای مردم بیان شود و این همان مصداق جهاد تبیین است که همه بدانند سپاه چه خدماتی به این استان و مردم می‌کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید