کد خبر : ۶۱۸
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸
امام جمعه خارگ از صادرات روزانه ۱.۸ میلیون بشکه نفت از جزیره خارگ خبر داد و گفت: ناتوانی آمریکا در برابر ایران از نشانه‌های افول استکبار است
حجت‌الاسلام موسی کمالی صبح شنبه در مراسم پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان جزیره خارگ اظهار داشت: در سال ۴۳ امام (ره) را تبعید کردند که به خیال خام خود انقلاب ایران اسلامی را مختل کنند، ولی قدرت و نفوذ انقلاب اسلامی ایران افزایش یافت و امروزه ایران اسلامی قدرت اول منطقه است.


وی افزود: در ابتدای انقلاب پیروزی صورت گرفت و خیلی‌ها فکر می‌کردند کار تمام شده است ولی لانه جاسوسی در ایران بود که با عزت جوانان انقلابی ایران تسخیر شد که امام (ره) با هوش و ذکاوت خود فرمودند انقلاب دوم صورت گرفت؛ هر جا که سفارت امریکا حضور دارد، فتنه‌ای در کار است.


امام جمعه خارگ تصریح کرد: آمریکا از بدو انقلاب تحریم‌های خود را آغاز کرده است و این موضوع باعث شده عزم ایرانیان در راستای نگهداشت انقلاب اسلامی ایران بیشتر شود. یکی از نشانه‌های افول آمریکا ناتوانی در برابر ایران اسلامی است.


کمالی گفت: آمریکا ادعا کرده است که صادرات نفت از جزیره خارگ را به صفر برساند و با همه کشورهای خریدار نفت ایران مذاکره کرده است ولی دنیای امروز برعلیه ایران متعهد نشده است، مردم شریف ایران تاکنون مقاومت و ایستادگی کرده‌اند و موفق خواهیم شد و اینبار در مذاکره ما شرط خواهیم گذاشت.


وی ادامه داد: تنها کشوری هستیم در دنیا که مستقل هستیم، ملت ایران با اتکا به خداوند و ولی فقیه جلوی این سلطه‌گری استکبار ایستاده است، امریکا باید بداند باید دست از سلطه گرری بردارد.


امام جمعه خارگ اضافه کرد: دشمن قصد داشت صادرات از مرکز صادرات نفت ایران را به صفر برساند ولی هم اکنون بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه صادرات نفت در روز داریم.


وی خاطرنشان کرد: اهالی شریف خارگ ایستادگی و مقاومت خود را در هشت سال دفاع مقدس ثابت کرده‌اند و این راه همچنان ادامه دارد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید