کد خبر : ۶۰,۹۴۷
۲۸ خرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۳۱
آرد مورد نیاز نانوایی‌های جزیره خارگ تامین شد
بخشدار ویژه خارگ از تأمین و انتقال آرد نانوایی‌ها با وجود شرایط سخت آب و هوایی خبر داد و گفت: آرد مورد نیاز نانوایی‌های جزیره خارگ تامین شده است.
محمدرضا دشتی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار کرد: طی هفته گذشته به دلیل اخطاریه هواشناسی، اداره کل هواشناسی استان بوشهر ترددهای دریایی منتهی به جزیره خارگ کنسل شد.
 
وی افزود: با هم افزایی صورت گرفته لحظاتی پیش ۴۰۰ کیسه آرد برای تأمین نان وارد جزیره خارگ شد.
 
بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: با توجه به شرایط خاص جغرافیایی جزیره خارگ و نیاز مستمر به وجود آرد مصرفی برای طبخ نان مورد نیاز اهالی و شاغلین در شرکت‌های مستقر در جزیره و همچنین نظارت‌های مستمری که صورت می‌گیرد، انتظار می‌رود اداره کل جهاد کشاورزی استان بوشهر نگاه ویژه‌ای به تأمین آرد و تخصیص سهمیه برای شرایط بحرانی جزیره خارگ داشته باشد.
 
دشتی زاده خاطر نشان کرد: نانوایی‌های مستقر در جزیره خارگ می‌بایست با قید فوریت دستورالعمل‌های ابلاغی در زمینه تخصیص آرد مصرفی نانوایی‌ها و همچنین ثبت نام در سامانه‌های مذکور را به عمل آورند.
 
بخشدار ویژه خارگ گفت: از هم افزایی و همگرایی، عملیات عمومی، اداره بندر و دریانوردی خارگ، شرکت پایانه‌ی نفتی خارگ و شرکت نفت فلات قاره که بیشترین سهم همکاری را در انتقال آرد به جزیره در این شرایط بحرانی داشتند کمال تشکر را داریم.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید