کد خبر : ۶۰,۹۰۴
۲۷ خرداد ۱۴۰۲ ۱۴:۰۰
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: گسترش هسته‌های مقاومت فلسطین، فروپاشی رژیم اشغالگر صهیونیستی را رقم خواهد زد.
 زیاد النَخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین که در صدر هیاتی در تهران به سر می‌برد؛ پیش از ظهر امروز با علی اکبر احمدیان نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و پیرامون آخرین تحولات منطقه به ویژه وضعیت سرزمین‌های اشغالی و شرایط روبه زوال رژیم صهیونیستی با او گفت‌وگو کرد.
 
در این دیدار احمدیان با تجلیل و قدردانی از تداوم مجاهدت و مقاومت کم نظیر مردم فلسطین به ویژه گروه‌های مقاومت و بالاخص جنبش جهاد اسلامی تصریح کرد، تنها با مقاومت می‌توان آرمان ملت فلسطین و رهایی قدس شریف از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی را محقق کرد.
 
وی گفت: جنگ ۵ روزه نشان داد رژیم صهیونیستی رو به افول و گروه‌های مقاومت در حال صعود هستند.
 
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با بیان اینکه حمایت از مردم فلسطین و گروه‌های مقاومت از سیاست های اصولی جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود، افزود: حمایت از جنبش جهاد اسلامی در راستای آرمان آزاد سازی فلسطین را وظیفه خود می‌دانیم و آن را با صلابت و افتخار ادامه خواهیم داد.
 
احمدیان با تاکید براینکه امروز جهاد اسلامی و دیگر گروه های مقاومت ابتکار عمل را در مقابله با رژیم صهیونیستی در دست دارند، تصریح کرد: گسترش هسته‌های مقاومت در سراسر فلسطین، ضمن شکست آرمان خیالی رژیم صهیونیستی بزرگ، فروپاشی رژیم اشغال‌گر صهیونیستی را رقم خواهد زد.
 
دبیر شورای امنیت ملی کشورمان با اشاره به راهبرد رژیم صهیونیستی در ایجاد افتراق در صفوف به هم پیوسته مقاومت اسلامی گفت: مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی محور وحدت گروه های جهادی است و باید با هوشیاری و هوشمندی گروه‌های مقاومت، ترفندهای تفرقه افکنانه دشمن صهیونیستی را خنثی کرد.
 
احمدیان خاطرنشان کرد: پیوستن کرانه باختری به‌ جریان مقاومت میدان جدیدی را علیه رژیم صهیونیستی گشود. دکتر احمدیان با بیان اینکه، کشورهای منطقه باید از تحولات دهه اخیر درس عبرت بگیرند، اظهار داشت: مسیر عادی‌سازی روابط با رژیم اشغال‌گر قدس نه تنها هیچ کمکی به امنیت منطقه نخواهد کرد، بلکه موجب از دست رفتن سرمایه‌های اجتماعی در جهان عرب و اسلام و تخریب امنیت ملی آنان خواهد شد.
 
در این دیدار «زیاد النَخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز با قدردانی از حمایت‌های همه جانبه و موثر جمهوری اسلامی از مبارزات به حق مردم فلسطین، گزارشی از تحولات اخیر فلسطین اشغالی و وضعیت کرانه باختری به‌ ویژه پیروزی اخیر گروه‌های مقاومت در همکاری با یکدیگر و در مواجه با رژیم صهیونیستی را بیان کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید