کد خبر : ۶۰,۵۸۱
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ۱۴:۳۵
اطلس سرمایه‌گذاری بر اساس ظرفیت‌های هر استان تدوین می‌شود
معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: اطلس سرمایه‌گذاری در استان‌ها بر اساس ظرفیت‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی هر یک از استان‌ها تدوین می‌شود.
 محسن کوشش تبار ظهر پنجشنبه در نشست بررسی طرح‌های اقتصادی استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های اقتصادی بسیار خوبی است که باید از این فرصت‌ها به بهترین شکل استفاده شود.
 
وی با بیان اینکه اقتصاد دریا محور یکی از اولویت‌های استان‌های ساحلی است اظهار داشت: استان بوشهر با داشتن ظرفیت‌های دریایی و ساحلی زمینه اجرایی شدن طرح‌های اقتصاد دریا محور را فراهم کرده است.
 
معاون وزیر کشور با تأکید بر توجه به تکمیل زنجیره ارزش و جذب سرمایه‌گذاری خارجی گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران در ابعاد گوناگون و فراهم شدن تسهیلات لازم مورد توجه استاندار و مسئولان استان بوشهر قرار دارد.
 
وی با بیان اینکه بوشهر در جذب سرمایه‌گذاری خارجی در بین دیگر استان‌ها پیشرو است تصریح کرد: تدوین اطلس سرمایه‌گذاری در استان‌ها بر اساس ظرفیت‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی یکی از الزامات است.
 
کوشش تبار با قدردانی از تلاش جهادی استاندار بوشهر در فراهم کردن تسهیلات لازم و حمایت از سرمایه‌گذاران خاطر نشان کرد: این استان در مسیر رشد تولید و حمایت از سرمایه‌گذاران قدم‌های مؤثر و تأثیرگذاری برداشته است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید