کد خبر : ۶۰,۳۲۶
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۰۰
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه ملایر گفت: اراضی سالارآباد و گلدره برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن از طریق مبانی قانونی و اعمال ماده هشت تملک شده و هیچ برگشتی به عقب وجود نخواهد داشت.
"عباس خدابخشیان" روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در همین راستا ۲ هزار هکتار برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن به شهر ملایر الحاق می‌شود.
 
وی از پایان مهلت قانونی مشارکت و یا معرفی کارشناسان رسمی دادگستری برای زمین‌های مورد نیاز روستای سالارآباد برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و از تمامی افرادی که در مهلت قانونی برای انعقاد قرارداد مشارکت مراجعه کرده‌اند، قدردانی کرد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ملایر ادامه داد: ملاک محاسبه قیمت زمین‌های باقی مانده، نظر هیات کارشناسان رسمی دادگستری است، در حالی‌که این مسیر را توصیه نمی‌کنیم و نفع بیشتر مردم در مشارکت با دولت است.
 
خدابخشیان گفت: همچنین با تلاش‌های مستمر فرمانداری و همراهی نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، مشکل بخشی از اراضی گلدره نیز پس از ۳۱ سال حل شد و منافع مردم به شکل حداکثری و کامل تامین و تضمین خواهد شد.
 
وی تاکید کرد: مذاکرات، برآوردها و هماهنگی اولیه برای انعقاد قراردادهای مرتبط با عملیات اجرایی پروژه نهضت ملی مسکن پروژه و انتقال خدمات صورت گرفته و بدون شک یکی موفق‌ترین پروژه‌های نهضت ملی مسکن کشور در ملایر رقم خواهد خورد.
 
به گزارش ایرنا؛ حدود ۲ هزار هکتار زمین در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، در شهر ملایر شناسایی و آماده برای الحاق به این شهر است.
 
وسعت کنونی شهر ملایر ۲ هزار و ۲۰۰ هکتار است که با الحاق این میزان زمین، وسعت شهر به ۲ برابر افزایش پیدا می‌کند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید