کد خبر : ۵۹,۷۶۶
۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۳۲
امام جمعه ایلام گفت: با فعال کردن تعاونی‌ها زمینه‌ی استفاده از ظرفیت مردم در شکوفایی اقتصاد فراهم می‌شود که این کار خود به خود به توان مردمی کمک خواهد کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین «الله‌نور کریمی‌تبار» در دیدار با  «مهدی مسکنی»  معاون امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی  اظهار کرد:  اقتصاد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر سه پایه دولتی ، خصوصی و تعاونی بنیان گذاشته شده که در این نظام تأکید بر تعاونی ها شده چرا که مشارکت مردمی و دفاع از انقلاب اسلامی برگرفته از تعاونی است.
 
وی با بیان اینکه خیلی از مردم استان ایلام به دلیل نداشتن سرمایه می‌توانند در تعاونی‌ها سهیم شوند چون تعاونی‌ها زمینه خوبی برای فعالیت اقتصادی مردم است،  تصریح کرد: یکی از شاخص‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بحث عدالت اقتصادی و آزادی‌های اجتماعی است که با فعال نمودن تعاونی‌ها از ظرفیت مردم در شکوفایی اقتصاد استفاده کنیم که این کار خود به خود به توان مردمی انقلاب اسلامی کمک می‌کند.
 
کریمی‌تبار  گفت: عملکرد من و شما در جذب و دفع مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأثیر دارد و باید با عملکرد خوب خودمان به مردم،باعث رضایتمندی آنها شویم و درقبال خون شهدا مدیون هستیم وبایدبا فعالیت خوب خودمان باعث جذب مردم شویم.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید