کد خبر : ۵۹,۷۴۸
۲ خرداد ۱۴۰۲ ۱۹:۱۳
سرعت وزش باد در استان بوشهر افزایش می‌یابد
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس نقشه های هواشناسی از امروز تا اوایل هفته آینده، افزایش سرعت وزش باد در بعدازظهرها، از پدیده‌های غالب درسطح استان وروی دریا خواهد بود.
طلیعه محمدی در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که از امروز تا اوایل هفته آینده، غبار محلی در طول روز، گاهی افزایش ابر و همچنین افزایش سرعت وزش باد در بعدازظهرها، پدیده‌های غالب در سطح استان و روی دریا خواهند بود.
 
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: همچنین امشب با افزایش موقتی سرعت وزش باد، مناطق فراساحل شمالی و مرکزی استان برای ساعاتی مواج پیش‌بینی می‌شوند.
 
وی گفت: بر این اساس طی ساعات آینده آسمان استان صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، در بعدازظهر وزش باد و فردا در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی پیش بینی می‌شود.
 
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر یادآور شد: جهت وزش باد متغیر، غالباً شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۸ تا ۳۲ در بعدازظهر گاهی تا ۴۲ کیلومتر در ساعت، امشب در مناطق فراساحل شمالی و مرکزی استان به‌طور موقت شمال غربی تا غربی با سرعت ۳۰ تا ۵۵ کیلومتر در ساعت خواهد بود.
 
وی گفت: ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتی‌متر، امشب در مناطق فراساحل شمالی و مرکزی به‌طور موقت ۹۰ تا ۱۸۰ سانتی‌متر پیش بینی می‌شود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید