کد خبر : ۵۹۲
۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: شیعه و سنی در استان بوشهر در کنار یکدیگر مانند یک جان در یک بدن در کنار هم زیست می‌کنند و این هم زیستی برکات فراوانی داشته است.
مجید خورشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نام‌گذاری هفته وحدت توسط امام (ره) نشان از آینده‌نگری و آینده‌پژوهی آن امام بزرگوار است که محل اختلاف را به جایگاه والایی برای وحدت تبدیل کرد.


وی با بیان اینکه جزیره خارگ هم اکنون نماد وحدت در جوامع اسلامی شناخته می‌شود، افزود: جزیره غنی و سرشار از منابع انرژی بعنوان جزیره آرامش و امنیت در خلیج همیشه فارس شناخته می شود.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه امنیت نشانه‌هایی از وحدت در این جزیره مهم و حیاتی است، اضافه کرد: خارگ و خارگی‌ها یادآور ایستادگی و مقاومت به تعداد روزهای جنگ است.


وی تصریح کرد: شیعه و سنی در استان بوشهر در کنار یکدیگر مانند یک جان در یک بدن در کنار هم زیست می‌کنند و این هم زیستی برکات فراوانی داشته است، خارگ مرکز وحدت اسلامی است، تجلی وحدت در تمامی گروه های اسلامی در این جزیره به نمایش گذاشته شده است.


خورشیدی گفت: امسال در کنار تمامی جشن‌هایی که در هفته وحدت در حال برگزاری است، جشنی با عنوان بهار مهربانی در سراسر کشور و استان بوشهر در حال برگزاری است که این جشن‌ها دارای گستردگی فراوانی است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید