کد خبر : ۵۷,۰۹۱
۱ اسفند ۱۴۰۱ ۲۱:۲۸
مربی تیم استقلال از حساسیت بیش از حد روی نیمکت استقلال انتقاد کرد و گفت: تا به حال ندیدم ساپینتو به کسی بی‌احترامی کند.
خسرو حیدری پس از برتری استقلال مقابل ملوان در جام حذفی گفت: در جام حذفی نیاز داشتیم امروز برنده شویم که خدا را شکر توانستیم دومین بازی حدفی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. بازی قبل مقابل تراکتور بازی سختی داشتیم و این بازی مقابل ملوان هم خیلی سخت بود. با ملوان چند بار بازی کرده‌ایم اما آن‌ها در این بازی خیلی متفاوت بازی می‌کردند و بازی را بسته بودند. در نیمه دوم با تغییراتی که داشتیم توانستیم شرایط تغییر دهیم و به پیروزی برسیم.
 
مربی تیم استقلال درباره نقاط ضعف ساپینتو که منجر به محرومیت او در این بازی شد، گفت: به نظر من نقطه ضعف نیست. فکر می‌کنم روی ایشان مقداری سخت‌گیری می‌کنند. تن صدای او یک مقدار بالاست و تا صدایش بالا می‌رود به او کارت می‌دهند. نمی‌دانم چرا محرومیت‌های استقلال را خیلی زود اعلام می‌کنند؟ حساسیست روی نیمکت تیم ماست. بعد از بازی با مس کرمان، مدیر یا سرپرست تیم‌شان از بهزاد غلامپور بابت این که میان‌داری کرد تا درگیری‌ها به پایان برسد تشکر کرد اما نمی‌دانم ناظر بازی چه دیده بود که با گزارش او غلامپور را هم محروم کردند. وقتی یک مقدار تشنج ایجاد شد آقا بهزاد آمد همه را جدا کرد و مسئولان تیم رقیب هم از او در تلویزیون تشکر کردند اما او محروم شد.
 
وی تصریح کرد: هر مربی یک خصوصیاتی دارد یک نفر آرام است، یک‌ نفر تند است یا عصبانی می‌شود مثل آقای ساپینتو، اما من تا به حال ندیدم او به کسی بی‌احترامی کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید