کد خبر : ۵۶,۷۰۷
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ۲۰:۴۹
خارگ دارای ظرفیت بالایی برای سرمایه‌گذاری است
بخشدار ویژه خارگ گفت: خارگ دارای ظرفیت بالایی برای توسعه سرمایه گذاری بوده و باید در این زمینه بیشتر اطلاع رسانی کرد.

به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا دشتی زاده پنجشنبه‌شب در دیدار برخی از مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی در جزیره خارگ اظهار داشت: دولت در بخش ویژه خارگ نگاه جدی به حوزه اطلاع رسانی و رسانه دارد، دولت سیزدهم با روحیه مردمی و با تمام ظرفیت در میدان خدمت به مردم حضور دارد.

وی افزود: پردازش خبر بسیار مهم بوده و اخبار کیفی و اثرگذار برای توسعه جزیره باید از طریق دستگاه‌های اجرایی به رسانه‌ها تزریق شود، خارگ دارای ظرفیت بالایی برای توسعه سرمایه گذاری بوده و باید در این زمینه بیشتر اطلاع رسانی کرد.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: ارتباطات و اطلاع رسانی باید به عنوان یکی از راهبردهای اصلی هر سازمان در بالاترین سطح سازمانی مورد توجه جدی قرار گیرد. اطلاع رسانی و اطلاع‌یابی شکل‌ها، اقسام، اهداف، مسائل و رویه‌های مختلفی دارد که بسته به زمان، شرایط و مخاطب ابزار و شیوه خاص خود را می‌طلبد.

دشتی زاده در ادامه خاطر نشان کرد: در هفته دولت اقدامات بسیار مناسبی در بخش ویژه خارگ صورت گرفت که این اطلاع رسانی به صورت مستمر و بسیار خوب از طریق رسانه‌های به‌ویژه خبرگزاری مهر تبیین شد، که همین امر سبب شد حامد عرب زاده خبرنگار خبرگزاری مهر در جشنواره خبر خوب استان بوشهر در بخش خبر رتبه برتر را کسب کند.

در پایان این نشست طی لوحی از سوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از آقای حامد عرب زاده خبرنگار خبرگزاری مهر تقدیر به عمل آمد.

خارگ دارای ظرفیت بالایی برای سرمایه‌گذاری استش

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید