کد خبر : ۵۵,۸۶۷
۱۹ دی ۱۴۰۱ ۱۹:۰۷
چهره شاخص و عنوان دار کشتی ایران، گفت: به این دلیل که حدود ۱۸ کیلوگرم سبک‌تر از عباس جدیدی بودم حاضر نشدم با او در رقابت انتخابی مسابقات جهانی کراسنویارسک مبارزه کنم.
علیرضا حیدری در گفتگو با ایسنا، در واکنش به صحبت‌های عباس جدیدی درباره اتفاقات سال‌های گذشته در تیم ملی کشتی آزاد، اظهار کرد: من به ایشان خیلی احترام می گذارم. صحبت هایی که مطرح کردند درست بود. زمانیکه یک کشتی‌گیر حریفان خوبی داشته باشد او نیز پیشرفت می‌کند. برادران خادم و عباس جدیدی کشتی‌گیران خوبی بودند که رقابت با آن‌ها باعث تلاش بیشتر من می‌شد.
 
دارنده 6 مدال جهان و المپیک و ۳ طلای بازی‌های آسیایی، افزود: بحث درباره اتفاقات مربوط به گذشته دردی را داوا نمی‌کند و بهتر است آن‌ها شخم زده نشوند. عباس جدیدی سالها کشتی گرفته و به عنوان کارشناس این حق را دارد که نظرات خود را بیان کند.
 
وی خاطرنشان کرد: من خودم دوست داشتم که به وزن بالاتر بروم و کسی من را مجبور نکرد که وزنم را تغییر بدهم.
 
حیدری درباره این گفته عباس جدیدی که" برای انتخابی مسابقات جهانی کراسنویارسک هم علیرضا حیدری با من به وزن کشی آمد اما ول کرد و رفت"، خاطرنشان کرد: بله حرف او درست است. جدیدی ۱۱۳ یا ۱۱۴ کیلوگرم وزن داشت و من فقط ۹۶ کیلوگرم بودم و نباید با این وزن با او کشتی انتخابی می‌گرفتم. از سوی دیگر امتحان دانشگاه هم داشتم.
 
قهرمان سابق جهان و برنده مدال برنز المپیک 2004 آتن، افزود: من به سیروس‌پور هم گفته بودم که من را برای مسابقات نفرستید اما من را شیر کردند که کشتی بگیر. وزن من خیلی سبک‌تر بود و مبارزه ما در شرایط برابر نبود که کشتی بگیرم. من مشکلی برای مبارزه مقابل کسی نداشتم اما دوست داشتم سر وزن کشتی بگیرم.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید