کد خبر : ۵,۴۸۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۱۸
دیدار، امام جمعه، بخشدار ویژه، فرمانده سپاه ثارالله، اعضای شورای شهر و شهردار خارگ با استاندار بوشهر
خارگ نیوز: صبح امروز امام جمعه، بخشدار ویژه، فرمانده سپاه ثارالله، اعضای شورای شهر و شهردار خارگ با استاندار بوشهر در محل دفتر استاندار بوشهر در مورد مسائل و مشکلات خارگ به گفتگو پرداختند

به گزارش خارگ نیوز، در این دیدار مسائل و مشکلات جزیره خارگ توسط امام جمعه ، بخشدار ویژه ، فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله ، اعضای شورای شهر، شهردار خارگ مطرح گردید. 

 

براساس این گزارش در مورد تامین برق و مسایل و مشکلات فرهنگیان، انتقال معلمان و حق عملیاتی فرهنگیان، تکمیل مدارس شهدا و شهید مطهری، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. 

 

همچنین بحث حق آلایندگی جزیره، اشتغال، حضور پزشکان متخصص در خارگ، سیستم سرمایشی سالن های ورزشی، تهسیل در صدور کارت های تردد، اشتغال بومیان، جذب نیروهای اتش نشانی و مصوبات سفر استاندار به جزیره خارگ مورد پیگیری اعضای شرکت کننده در این جلسه قرار گرفت.

 

در همین راستا اعضای شرکت کننده در این جلسه خواستار اعتبار مجزا جهت راهبری آبفا و کشتی اجاره شده توسط شهرداری خارگ را خواستار شدند.

 

در ادامه بخشدار ویژه خارگ گزارش کوتاهی از اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف از جمله برق، ارتباطی و تردد دریایی، ستاد تنظیم بازار و اقدامات صورت گرفته در حوزه صدور کارت تردد را ارائه نمود و در پایان استاندار بوشهر ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در حوزه بخش ویژه خارگ، تامین اعتبار در زمینه های مورد نیاز و رفع مشکلات اهالی شریف جزیره خارگ با نگاه ویژه تهسیل خواهد شد.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال خواهد شد. 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید