کد خبر : ۵۴,۶۳۹
۳۰ آذر ۱۴۰۱ ۲۰:۵۲
رئیس آینتراخت مدعی شده است که رونالدو به این باشگاه پیشنهاد شده بود.
موج شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره مقصد احتمالی کریستیانو رونالدو همچنان ادامه دارد. در تازه‌ترین ادعا الکس هلمان، رئیس باشگاه آینتراخت فرانکفورت، می‌گوید پیش از آنکه رابطه کاری رونالدو و منچستریونایتد قطع شود ستاره پرتغالی به این باشگاه پیشنهاد شده بود.
 
در آستانه جام جهانی قطر یک مصاحبه جنجالی بین کریستیانو رونالدو و پیرس مورگان باعث شد رابطه او با منچستریونایتد دچار چنان تنشی بشود که ادامه همکاری غیرممکن به نظر برسد. در نهایت قرارداد رونالدو با باشگاه انگلیسی با موافقت طرفین فسخ شد. رونالدو سپس در جام جهانی ۲۰۲۲ شرکت کرد، ولی این تورنمنت هم برای او و پرتغال با ناکامی به پایان رسید.
 
رونالدو از مدتی پیش از تمایل خود برای ترک منچستریونایتد گفته بود و بعد از پایان فصل ۲۲-۲۰۲۱ که شیاطین سرخ نتوانستند سهمیه چمپیونزلیگ به دست بیاورند او رسما گفت قصد جدایی دارد. اما انتقال او در طول تابستان عملی نشد و با حضور سرمربی جدید یونایتد، اریک تنهاخ، شرایط کریستیانو در این تیم بدتر شد.
 
در روز‌های گذشته شایعات زیادی درباره مقصد رونالدو مطرح شد و از جمله از باشگاه النصر عربستان به عنوان تیمی که رونالدو را در ترکیبش می‌خواهد یاد شد. ولی الکس هلمان، رئیس باشگاه آلمانی آینتراخت فرانکفورت، امروز ادعای جدیدی مطرح کرد که مسلما جنجال‌های تازه‌ای به پا خواهد کرد.
 
رئیس آینتراخت در گفتگو با DAZN گفت:" رونالدو حتی به ما پیشنهاد شده بود. اگر از من بپرسید فکر می‌کنم کریستیانو رونالدو را به تک‌تک باشگاه‌هایی که امسال در چمپیونزلیگ حضور دارند پیشنهاد داده بودند".
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید