کد خبر : ۵۳,۰۸۹
۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۷:۳۴
نیروهای جهادی و انقلابی در ادارات استان بوشهر حمایت شوند
استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم حمایت از نیروهای انقلابی در نهادها و ادارات استان بوشهر گفت: باید تلاش کنیم که زمینه رضایت‌مندی مردم فراهم شود.
احمد محمدی زاده سه‌شنبه‌شب در نشست شورای اداری استان بوشهر با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: بخش عظیمی از موفقیت‌های امروز کشور مرهون جانفشانی و ایثارگری بسیجیان و رزمندگان است و تجلیل از پیشکسوتان جهاد و ایثار امری لازم و ضروری است.
 
وی افزود: در هفته بسیج در سطح استان برنامه‌های متنوع و ارزشمندی در شهرستان‌های ده‌گانه استان بوشهر برگزار می‌شود که مدیران اجرایی و فرمانداران باید به طور ویژه در برنامه‌ها مشارکت کنند.
 
استاندار بوشهر به مسائل عمده استان اشاره و خاطر نشان کرد: در بحث کلان روی سه موضوع امنیت، حوزه اقتصاد و عمران و حوزه فرهنگ تاکید داریم و امیدوارم با تلاش جمعی به اهداف مورد نظر برسیم.
 
محمدی‌زاده تصریح کرد: در حوزه امنیت، یکی از موضوعاتی که با سبک‌تر شدن مسائل میدانی بررسی می‌کنیم، شناسایی افراد بی‌اعتقاد و مسئله‌دار و کم‌کار در دستگاه‌های وابسته به دولت است.
 
وی اضافه کرد: دستگاه‌های امنیتی با جدیت روی این مسائل کار می‌کنند که بخشی را شناسایی کرده و مابقی نیز در دستور کار قرار دارد.
 
استاندار بوشهر خطاب به مدیران اجرایی استان گفت: در ادارات و نهادها، نیروهای جهادی و انقلابی را ارتقا جایگاه بدهید و با نیروهای مساله‌دار و کم‌کار که کار مردم را روی زمین گذاشته‌اند نیز برخورد قانونی و قاطع شود تا روند رضایتمندی و آرامش مردم فراهم شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید