کد خبر : ۵۱,۹۶۹
۱۲ آبان ۱۴۰۱ ۱۱:۵۸
خارگ همیشه یادآور انقلاب ، دفاع مقدس، جهاد و مقاومت است
خارگ نیوز: رئیس پایانه نفتی خارگ گفت: خارگ همیشه یادآور انقلاب ، جنگ ،جهاد و مقاومت بوده و همچنان مقاوم بر تارک تاریخ خواهد درخشید.
به گزارش خارگ نیوز، سید محمد جواد موسوی در نشست با معاون اقتصادی رئیس جمهور اظهار داشت: از زمانی که اولین بشکه نفت وارد جزیره خارگ شد این منطقه بعنوان بعنوان مرکز صادرات نفت کشور نقش بسیار اساسی و کلیدی ایفا نموده که همچنان ادامه دارد.

وی افزود: درحال حاضر نیز پرسنل خدوم وزحمتکش و شریف پایانه نفتی در تخصص‌های مختلف عملیاتی،فنی وخدماتی درخشکی و دریا با ایثار و ازخودگذشتگی بدون وقفه شبانه روز درحال انجام وظایف درخصوص ماموریت های محوله از طرف شرکت ملی نفت می باشند.

رئیس پایانه نفتی خارگ تصریح کرد: در کنار انجام ماموریت‌های تخصصی ، مسولیتهای اجتماعی که در دولت سیزدهم به دستور وزیر محترم نفت و همچنین مدیرعامل محترم شرکت ملی مصوب شده به طور جدی درحال پیگیری است ، نظر به اینکه خدمات رسانی به مردم در راس دستورات دولت سیزدهم قرار گرفته جا دارداز اقدامات مسولین استان بامدیریت استاندار محترم و همه عزیزانی که در خارک در قسمت‌های شهری به ریاست بخشدار محترم خارک مسولیت دارندو امام جمعه محترم که با نفت همراهی کامل دارند تقدیر و تشکر را داریم.

موسوی در پایان یادآور شد: خارگ همیشه یادآور انقلاب ، دفاع مقدس ،جهاد و مقاومت بوده و همچنان مقاوم بر تارک تاریخ خواهد درخشید.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید