کد خبر : ۵۱,۷۵۳
۴ آبان ۱۴۰۱ ۲۳:۲۴
حمایت شورای اسلامی شهر و شهرداری خارگ از نویسندگان
خارگ نیوز: یکی از مسائلی که همواره مورد توجه اعضای شورای شهر بوده است بحث فرهنگ و فرهنگ سازی است، جریانی که می تواند با تبیین تاریخ ملت ایران در بسیاری از ادوار راهگشا باشد.
به گزارش خارگ نیوز،  رئیس شورای شهر خارگ گفت: لطف اله علی پور در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: نویسندگان یک شهر به این دلیل که با آداب و رسوم، فرهنگ و وقایع تاریخی شهر آشنایی دارند که می توانند در راستای اعتلای فرهنگ جامعه شهری نقش داشته باشند از این رو شورای شهر خارگ از ابتدا تصمیم گرفت تا با حمایت از نویسندگان بومی جزیره خارگ، بخشی از دین فرهنگی شورای شهر به مردم خارگ ادا شود.
 
وی در این نشست صمیمانه اعضای شورای شهر با سید حسن رضوی نویسنده ی کتاب «چند می گیری تا جزیره ناخدا » گفت: متن روان و شیوای این کتاب در بیان داستان های کوتاه جزیره خارگ دلنشین و گیراست همچنین مزین کردن کتاب به نام شهیدان گودرزی و دریاچین باعث می شود تا مقاومت و رنجی که مردم خارگ در دوران جنگ تحمیلی متحمل شدند برای خواننده کاملا ملموس باشد.
 
علی پور در پایان ضمن تقدیر از همه ی نویسندگان جزیره خارگ ادامه داد: شورای شهر خارگ منتظر حضور این قشر برجسته و فرهنگی در کنار خود هستند تا بتوان در چهارچوب وظایف شورای شهر این سرمایه های ارزشمند معنوی جامعه ی خارگ را حمایت کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید